İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dubai ne kadar ucuz ????

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Logizmonun kampanyasından 2 ay önce dubai seyehati kazanmıştım. Beklenen gün geldi çattı. Yarın dubaiye gidiyorum inşallah. Dubaide elektronik eşya fiyatları çok ucuzmuş bu konuda bilgisi olan varmı? Oradan buraya ürün getirme limiti ne kadardır???
Yardımcı olursanız sevinirim...

M

messmedia

Misafir
hehe yer kalmamış mı oraya gönderiyorlar :D neyse benim bildiğim elektronik eşyalarda sorun çıkmaz, tabi abartmazsan, getirirken kutularından çıkar kullanılmış imajı ver, yoksa ithalat yapıyor muamelesi yaparlar.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
cesit cesit getir , ayni maldan birkac tane getirme ! iyi tatiller

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,
Arkadaşım gıttı bayağıda para vermıştım anlattıkalrına gore ızlenımlerım ve onun soyledıklerı :) -bu arada senın rekorlar kıtabına gıreceğın kesın- :p

1- sakın orda cep telefonu ucuz, telefonu mu goturmeyım ordna alırım deme Cep telefonu fıyatları turkıyeden daha pahalı,
2-oyle zannedıldığı gıbı ucuzluk pazarları yok, her yer Carrefour dolu herkes ordan alıyor butun mağazalar carrefour un içinde hep buyk mağazalar ınanılmaz phalı,
3-En ucuz Elektronık alet Kamera Digital olsun Dw kamera olsun çok hesaplı ordan aldırdığım kamerayı 450 dolar verırken aynı sony kamera turkıyede 1480 dolar dı,
4-alışverış yaparken çok pazarlık yap turk oldunu fazla bellı etme, mesela arkadaş rehberle gıtmış onu rehber, vasıtası ıle 150 doalra aldığı turdan başka bır turk 380 doalra almış bıde ver aşşa çık yukarı kıran kırana ındırım yapmış
5- ma gelgorkı Özbekıstan da çalışan arkadaşlarım var oraya dırekt olarak dubaı den mal goturuyorlar, Samsung tr de 900 Ytl iken orda 300 $ sanırım dubaıde turların goturmedığı yerler var oraları bulmak lazım eya toptancıalr fılan sanırım,
6- sonuc oalrak orası ucuzdur elektroık aletler ucuzdur dıye br şey kesınlıkle yok dıyorumya telefon pili bile telefon parasına,
7-orda hatun işlerı bıraz sakat yakalanırsan tabırı caizsse mokoko :)
8-arkadaşalr malzeme getırdıler dubaı uçağından ıner ınmaz dırek dubaı yolcularını cevırıyorlar aklında bulusun, arkadaşlarım 6 kamea getırdıler 2 tanesı normal takmışalr uzerlerıne 2 sını bavula koymuşalr -bız bunu tr den goturduk hanı çekelım hesabı- o şekıdle bile 1 saat tantana etmışler,
9- Hayırlı yolculuklar dılerım, zahmet olmassa şu yelken gıbı olan otelın resmınıde bı çekıver yollarısn
10-Çöl gezısıne mutlaka katıl derım arkadaşın kamerada ızleıdm jıplerle kumlarda uçmk çok guzel bişeye benzıo zaten oraya kadar gıtmışsın sahrayı gormeden olmaz dımı

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim dediim gibi Guinness e girsen ne güzel çekilişten çıktı der yırtardın :)

iyi eğlenceler ve ticaretler bu arada arkadaşın tavsiyeler güzelmiş. çoğuna da katılıyorum. fazla çeşit iyi olur..

saygılar..

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
yardımlarınız için teşekkür ederim.
çöl safarisi ve tekne turu tatilin içindedir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5