İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dübeş attım yek geldi updatedden çek geldi :)

M

malatyasporlu

Misafir
evet arkadaşlar sonunda geldi banada 64 dolarlık bi çek pek önemli bi meblağ değil ama ilerisi için updated umut verici... heralde herkes çekini aldı updatedden 21 aralıkta miamiden gönderilmiş ayın 14ü malatyada demekki20 gün civarı gibi geliyor heralde istanbula daha erken gelir... üye olmak isteyen olursa BURADAN Üye olabilir...yalnız mesele nerede bozduracağım hsbcde bi arkadaş var bi ona götürüp deneyeceğim.. birde şöyle bişey var ' ı ' harfini adamlar y yazmışlar üstündede bi işaret var yani yylmz olarak acaba bişey olurmu ?

teşekkürler...

H

hitmp3tr_com

Misafir
benim çeklerdede serkan aydyn yazıyo hiç sorun olmadı sonuçta onların "ı" yazabilmesi sorun olurdu bence :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bu updated'e bendemi uye olsam ne yapsam.. Harbiden olmak lazım. Ama sanırım ben cok kazanırım. O zaman odemeyebilirler ;)

N

nothing

Misafir
öderler kafanı yorma.. senin çok kazanman demek onların daha çok kazanması demek :)

Z

zeynelkoc

Misafir
hayırlı olsun malatyalı

update odemiyor diyenlere kapak olsun :)

147.5$lık çek aldık bu ay da bi o kadar geliyor

E

erotika

Misafir
Bu ay doldugunda 2.5 ay olmus olacak updated'da. Şu an 166 $ param var orda. Hiç bir hile uyarı vs olmadı, bakalım sonucu ne olucak :) Ödeyecekler ama ne zaman... :)

Bu arada 1 haftadır 7/10 $ arası kazanıyorum oradan günlük. :)

M

malatyasporlu

Misafir
sağolasın zeynelim...

eg-zotika ; çeki gönderirler kesin ama bozdurabilirmisin o mesele :p

E

erotika

Misafir
:) Bozduruyoruz bir şekilde.. yani elimize yapışmaz herhalde çek :) Google çekini 20 Milyon komisyon ile 30 günde alacağız bakalım.

Sende farklı arayışlara gir, çünkü Malatya şehri de bu açıdan pek gelişmiş denemez. her bankaya sor..

M

malatyasporlu

Misafir
asıl mesle adamların tembelliği bozdurmak istemiyorlar.. adam ordan oraya gönderiyor... garantiye gittim koçbanka yolladı koçbanka gittim oyakbanka yolladı o hsbcye sonunda iş bankası farklı cevap verdi oda 80 milyonluk çek için 40 milyon bozdurma değil iletişime geçme parası istedi...

garanti ve işbankasına mjail attım banka bozmassa bakkaldanmı bozduracağım dedim p.tesi cvp gelir heralde bakalım artık.. ne olacak ?

Z

zeynelkoc

Misafir
bizim AKbankta çok işimiz olduğu için sanırım komisyonsuz AKbank bozacak 2 hafta içinde bozulur dediler

M

malatyasporlu

Misafir
akbankada gittim yetkili 2003 yılına kadar bozuyoduk yurtdışı öeklerini artık bozmuyoruz diyor...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu' Alıntı:
akbankada gittim yetkili 2003 yılına kadar bozuyoduk yurtdışı öeklerini artık bozmuyoruz diyor...
Eğer bir bankanın müşterisi değilsen, genelde başından savarlar!
O çekleri bütün bankalar bozuyor ama iş şubede ki yetkiliyi bulmak ve ona yetkisini kullandırmakta bitiyor :cool:
Benim Akbank'tan 1 çekim, merkezden onay vermedikleri için geri döndü.
O da çekin masrafı, çekteki rakamı geçtiği içindi.
Sen bütün bankaları dene ama her bankanın da kambiyo servisine git!
Gişe görevlileri seni tanımadıkları sürece ilgilenmezler :cool:

M

malatyasporlu

Misafir
garantide baya iyi bir param var fakat yinede bozmadılar... valla sap gibi ortada kaldım..

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu,

sana iyi sallamışlar... benim akbankta 5. yılım. daha bu hafta bir çek daha verdim. 5 yıldır sadece 3 ay çek vermedim bankaya. AKBANK.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Valla benim cekler halen Yapi Kredi'de bekliyor. 15 gun dediler 21 gun oldu. Haftaya subeye gidip dirdir etmeyi planliyorum. Hesabin acildigi subeye gidip musteri temsilcisiyle gorusurum herhalde. Artik daha hizli bir yontem lazim. Ankara'da buyuk subedir diye Kizilay subesine (ya da Yenisehir mi oluyor artik bilmiyorum) gittik direk karman corman ortalik. Dunyadan haberleri yok, ceki verip "uzay erigi yersen" desen yicekler yani...

B

besturk.net

Misafir
paranın gönderildiğini nerden anlıyorsunuz nerede yazıyor ???

Z

zeynelkoc

Misafir
hiçbir yerde yazmıyor

bazı arkadaşlar mail geliyor diyor ama bize mail gelmemesine rağmen çek geldi

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bana cekler sessiz sedasiz geliyor. Site uzerinde ve/veya e-posta ile haber gelmiyor. Fakat genelde Google ceki ile ayni zamanda geliyor (ayin 20-25 arasi cek kesilmis gorunuyor, diger ayin ilk haftasi icinde elimde oluyor).

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan benim cek tam 1 ayda bozuldu yani banka parami dolar hesabima gecti dolar hesabi acmislar ayrica bunun icin yaklasik 20 milyon da para almislar ki bence normal ilk cekim basari ile tahsil edildi,
arkadaslar biraz bayan gorevliler ile laf yapin filan ince nazik olun isinizi hallederler

esas olarak her zaman kullanmadıgım bir bankada bile bozdurabildim garantide kesin bozdururum heralde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi