İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duckload/Upload Yap,Para Kazan/Min.Ödeme:10$

chingachgook

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
logo.png
uzun zamandan beri işini hakkıyla yerine getiren yüksek upload/download hızına sahip bir site. Bundan önce kullanıcılarına kazanç sağlamıyordu fakat verdiği hız bile yeterliydi. Fakat artık kullanıcılarına kazanç sağlamaya başladı ve bu uygulamasında gayet cömert davranıyor. Ödeme konusunda sıkıntı yaşamayacağınız bir site.ödemelerini her pazartesi yapacağını belirtiyor.

Ödeme alacağiniz yollar şunlar;PayPal, Webmoney,Moneybookers, Epassporte, Egold, bank transfer or Neteller.

Kazanç Programını başka sitelerden de bildiğimiz üzere ranklara ayıran duckload sitesi bu konuda başka siteler gibi cimri davranmayıp kullanıcılarıan çok cazip seçenekler sunuyor.
bsrfbr9u.jpg

Ayrıca premium satışlarında da kullanıcılarına gelir sağlayan Duckload, premium satış komisyonlarını şu tablo ile açıklamış..
xlrxvcsk.jpg

Ftp Upload ve remote upload seçenekleri Duckload sitesinde de bulunuyor ve hızlar gerçekten çok güzel.
Referans üyelerinizin kazançlarından size %25 oranında bir pay veriyor.
Bildigimiz Sitelerden Duckload'dun ne farki var diyeceksiniz..
1. Duckload.com Sitesinden Download yapan Arkada$larda onayliyacaktirki Download hizi yüksek olan bir Site
2. Free Kullanicilara bile ayni anda bircok Dosya indirme imkani taniyan bir Site
3. Hem Video Dosyalarini indirebiliyorsunuz hemde Online izleme imkaniniz oluyor ya DivX olarak yada Yükleyen kisi Kullanici Panelinden Konvert etti ise dosyayi Flash olarak izleyebiliyorsunuz
4. Premium Hesabi kullanan Userlerde ciddi ciddi hic bir hiz sinirlamasi yok kendim ev baglantimla 7-8mb/s cekiyorum
5. Free Kullanicilar icin cok düsük bi 10 saniyelik bekleme zamani var dosyayi indirmeden evel bircok ba$ka sitedeki gibi dakikalarca beklemiyorsunuz

Gelelim birde Uploader'ler icin olan Farklarina
1. artik Duckload.com cogu Siteden daha yüksek ödeme yapiyor
2. hesabinizda biriken miktarlari anlik tazeliyor ve her pazartesi ödeme yapiyor
3. sizin üzerinizden kayit olan her premium üye icin size yüksek ödemeler yapiyor
4. webmaster'lere Sitelerinden gelen biri Premium hesabi alir ise 5% alinan premium hesabi icin ödeme yapiyor
5. Siteden Yükleme, Remote Upload, FTP Upload ve DL2DL yüklemesine izin veriyor
(DL2DL ile herhangi bir duckload linkini alip aninda kendi hesabiniza dosyayi kopyalama imkaniniz oluyor öylelikle o dosyayla sizde kazaniyorsunuz o dosyayi kopyaladiginiz Uploader'de kazaniyor, cünkü kopyaladiginiz dosyanin geliri kismen kopyaladiginiz kisiye aktariliyor)
6. Dosyalari 90 Gün Boyunca indirilmeden Hesabinizda Saklayabiliyorsunuz bircok baska sitedeki gibi 30-45 gün degil
7. Max. Dosya Boyutu 15GB ve böylelikle sanirim bundan daha yüksek boyutda dosya saklama imkani taniyan bir site yok DVD'leri Bluray'leri bile tek link olarak verme imkani taniyor
8. Türkiyeden Yapilan Downloadlara ba$ka ülkelerden daha az ödemiyor!!
herkez Bronz kademe ile ba$liyor ve Adim Adim Kademelerde Yükselme imkani oluyor
9. Hesabinizda biriktirdiginizi ister banka hesabiniza ödetebilirsiniz yada paypal neteller moneybookers webmoney click & Buy gibi sanal hesabiniza aktarabilirsiniz.

Duckload'dan Referans Linki Nasıl Alınır?
Ortak Alani -> Partner Aracisi
Partner Araci Linkini gösterme yazan yere tiklayinca altinda görünüyor.

REFERANSIMLA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5