İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dukesptc.110mb.com Yenilendi !

A

a.ışık

Misafir
bütün bannerlarda linkbucks var!
arkadaşlar; siteyi açın ama direkt bannerlara tıklamayın.
yeni bi explorer açıp adresi elinizle kandiniz yazın, mümkünse..

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün bannerlarda linkbucks var!
arkadaşlar; siteyi açın ama direkt bannerlara tıklamayın.
yeni bi explorer açıp adresi elinizle kandiniz yazın, mümkünse..

Hah yazdığım mesajlara illaki kusur bulup damlamasan olmaz, sözde moderatör bey. Evet linkbucks ile reklamlı linkler, ne var bunda... Okadar uğraşıp sayfayı yaptım, reklamdan kazanç elde etmek istemem çok normal. (Herkezin yaptığı gibi)
Vede bu sitelerden haberdar olmayanları haberdar etmişte olduğum için işin içinde kul hakkıda var başka bir açıdan düşünürseniz. Yani ben sayfayı yapıyorum, bu sayfadaki bi siteden yararlanacak bir kişi sayfadaki banner yerine doğrudan linki yazması bile bir nevi bana haksızlık olmazmı ... Ama bunu idrak edene tabiki !!

Tabii bu arkadaşın bana kişisel garezi olduğu için bu şekilde yine bir çıkış yapıyor ! Şimdi siz bilirsiniz arkadaşlar, ister benim yazdıklarımı göz önüne alın istersenizde bu arkadaşı dinleyin... Tartışmaya girmeyeceğim artık bu arkadaşla da , çok sıkıldım artık çünkü saçma sapan polemiklerden...

BordoMavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sefer sadece en iyi bulduğum 4 siteyi koydum arkadaşlar! Daha önceki 6 mb lık kabarık flash dosyası silinmiştir ! Bu sadece 440 kb... ;)

http://dukesptc.110mb.com

boş yere arkadaşa laf atıyorsun bence. yaptığın site düpe düz kandırmaca bilinçsiz bir kullanıcıyı çekebilmek için yazdığın mesaj ile arkadaşın yazdığı mesaja verdiğin karşılık arasındaki çelişkiyi farketmisindir. umarım. en iy bulduğum dört site demişsin fakat sen oraya kendi reflerini yerleştirmişsin bu kafayla ne kadar ilerlemeyi bekliyorsun ? kul hakkından bahsediyosun ama esas kul hakkına tecavüz eden sensin bu durumda hiç bu yönden baktınmı ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Pardon ama uğraşmasaydın.Benim için mi uğraştın.Kendi menfaatin için uğraşmışsın.Reklamdan kazanç elde etmek istemen tabikide normal bişey ama senin yaptığın normal değil.Eğer bir site yaparsan altına üstüne reklam koyarsan tabikide reklamdan kazanç elde etmen normal.Ama gidipte bir flash sayfa yapıp içine refli linkleri doldurup sonrada burda ben hakkımı istiyorum diye mızmızlanmanın normal olan bişeyi yok.

İşin içinde kul hakkı var demişsin.Nasıl kul hakkı var.Dünyayımı kurtardın sanki.Bide bişey yapmış gibi övünüp tepemize çıkmaya çalışıyosun.

Yani ben sayfayı yapıyorum, bu sayfadaki bi siteden yararlanacak bir kişi sayfadaki banner yerine doğrudan linki yazması bile bir nevi bana haksızlık olmazmı
Olmaz.Neden olsunki sana haksızlık.Kendi menfaatin için orda refli link veriyosun sonra senin refli linkin kullanılmazsa haksızlık oluyor.Valla mı?
O kadar hak istiyosan sitende adam gibi o buxmudur ne halttır o siteleri tanıtırsın altınada bir refli link birde refsiz link koyarsın.

Tabii bu arkadaşın bana kişisel garezi olduğu için bu şekilde yine bir çıkış yapıyor ! Şimdi siz bilirsiniz arkadaşlar, ister benim yazdıklarımı göz önüne alın istersenizde bu arkadaşı dinleyin...

Burda kimsenin kimseye bir garezi yok.Böyle bir şeyi daha yeni üye olmuş 1 mesajı olan biride yapsa, 6000 mesajı olmuş adminde yapsa aynı şeyler yazılır.İsterse başbakan olsun yine aynı şeyler yazılır...

Tartışmaya girmeyeceğim artık bu arkadaşla da , çok sıkıldım artık çünkü saçma sapan polemiklerden...
O zaman polemik için ön ayak olmazsın olur biter...

A

a.ışık

Misafir
nuke midir nedir, daha önce bu forumda illaki kendi linkine
zorlamak için referal linki başka bir linke gömdüğünü herkes biliyor!!
hala nasıl konuşabiliyor anlamadım..

yorum yazan arkadaşların kesinlikle benle bir alakası yoktur, tanımıyorum bile.
ama yazılan yorumlardan da belli, herşey açık net ve herşey ortada.
işte şefaflık budur, işte milletin vicdanı budur!! çok teşekkür ediyorum arkadaşlar..

son olarak, işte tertemiz linkler size bonus olarak:
Bux.to | .view .click .make money Earn3 - view. click. make money
Extra10 - view. click. make money. UrOnlineBux - Cash for Every Click!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi