İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düm Tek Tek Dansı - A.B.D. versiyonu

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bir çok ülkede de beğeniyle dinlenilen Hadise'nin son hayranı ise Amerikalı bir dansçı...

Genç dansçının Hadise'nin 'Düm Tek Tek' parçasıyla dans ettiği klip internet üzerinden izlenme rekorları kırıyor.California'da yaşayan Amerikalı Dansçı Lee'o, dansında ustaca figürler kullanıyor. Hatta 'Hadise'nin kopyası da diyebiliriz...

http://www.dailymotion.com/video/k3DN9PuHeOHEqAXTWm

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
rekor izlenme gibi bir durumu olsa ilk önce bizim haberimiz olurdu basının değil. Büyük ihtimalle hadisenin yapımcılarının reklam amaçlı çekip basında haberlerini yaptırdığı bir video. Show dünyası işte ne yaparsınız :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu müzikle 1.olunmaz hele ki çıplaklıkla bir yere varılmaz. Bazı küfürler serbest olsa daha rahat söyliyebilirim ne demek istediğimide kurallara uyuyoruz :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla helal olsun :) para almışsada karşılığını vermiş. Reklamın iyisi kötüsü olmaz önemli olan zaten reklam yapmak değil reklam olmak.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bunu TV'de izlediğimde bilgisayardan yapma gibi gelmişti.

Ben açıkçası Hadise'yi ve şarkısını bu kadar abartmaya anlam veremiyorum.
Bana göre Eurovision 3. sınıf bir yarışma.
Yankısı en fazla 3-4 hafta sürer, belki daha az.
Ayrıca şu risk de var; orda katılacağın şarkıyı her yerde söylemek, sürekli konser vermek yarışmacı adına kötü bir durum.
İlk duyduğun anda verdiğin reaksiyon farklı, diğer dinlediğin zaman verdiğin reaksiyonlar...
Yani diyeceğim şudur; normalde Hadise bu şarkısıyla birinci olabilir ancak her yerde reklamı yapıldı, bir esprisi kalmadı. Bana göre Hadise'nin birinci olma şansı iyice düştü.
Mesela neden diğer yarışmacıların şarkıları haber edilmiyor ülkemizde?
Kötü oldukları için mi?
Bence hayır.
Fazla abartıyoruz.

Bu Amerikalı şarkıcıya başarılar, Hadisemize daha da başarılar dilerim efenim.

X

Xman

Misafir
Hadise denen hatun danstan anlıyorsa biz boşuna yaşıyoruz bu gezegende..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5