İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dun actigim sitemin butun sayfalari indexlendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaş galiba hızlı indexlenen prli siteye kodlarını veriyor. Dediği yöntem budur.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende akşam geceye yakın bikaç sayfa yazı yazmıştım siteye bikaç saat sonra aynı gece 5-6 sayfadan 3 ü indexlenmiş :)

Bu google ın dolaşım hızına bağlı büyük ölçüde. Sürekli uğradığı sitelerden link almak da önemli. ve tabi Wordpress gibi bir uygulama ise PINGleme olayı da gayet etkili. Bunu manuel olarak da yapabilirsiniz...Bunları yaptıktan sonra gerisi google a kalıyor.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşlar şuanda Google'da zaten bi değişiklik var. Benim 1 günde 30.000 tane sayfam indexlendi. Ama yöntemi falan yok, tamamen Google'ın yaptığı bir yenileme sürecinden kaynaklanıyor.

kuwz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Pm falan yok hikaye hepsi, bana 3 gün önce pm attı yarın konuda açıklıycam diye ne açıklama var ne bişey :(

kardesim yazdimi gormedin altta heralde sandboxa duscekmi diye bekliyorum dusmezse acikliycam su an dusmedi.. burdaki yeni baslayan arkadaslari yanlis yonlendirmek icin tedbir aliyorum.. ayrica benm keyfim ister aciklarim ister aciklamam hikaye hepsi diyo sanami sorcam kardesim acikliycam dedim zorundada degilim bana gelmis hikaye dio size yardimci olmaya calisyorum.. ne bicim adamlar var ya.

kuwz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende akşam geceye yakın bikaç sayfa yazı yazmıştım siteye bikaç saat sonra aynı gece 5-6 sayfadan 3 ü indexlenmiş :)

Bu google ın dolaşım hızına bağlı büyük ölçüde. Sürekli uğradığı sitelerden link almak da önemli. ve tabi Wordpress gibi bir uygulama ise PINGleme olayı da gayet etkili. Bunu manuel olarak da yapabilirsiniz...Bunları yaptıktan sonra gerisi google a kalıyor.

ben bir gecede kac sayfamin indexlendiinden bashetmiyorum kuwz.com var bendede eski domain mesela yazdim yazi 5 dk icinde indexleniyo.

benim bahsettigim yeni actigim 1 gunluk sitenin ilk gununde full 130 sayfasinin indexlenmesi. bir kac gun icinde nasil yaptigimi acikliycam sandbox riski gecince fakat herkezde ise yararmi bilmiyorum fazla kacirirsaniz sandbox siniz cok ince bir cizgi..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
indexletme sorun degilde o indexlerden hit almak önemli aslında sitem gec indexlesin 1 ayda bütün sayfaları indexlesin sorun degil ama sandbox girmesin.

kuwz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1 gunde indexlensin sandboxa girmesin fena degilmi?

X

Xman

Misafir
Sıırını öğrenmek isteyen Pm atsın diyorsun Pm atıyoruz 2 gün sonra sitede açıklıycam diyorsun 2 gün geçiyor bu sefer yok sandbox falan sallayıp duruyorsun, bide zeytinyağı gibi üste çıkıp ne biçim adamlarsınız falan gibisinden şeyler yazıyorsun.

Hiçbişey açıklandığı yok kitlenmesini talep ediyorum.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@kuwz ;... ayrica benm keyfim ister aciklarim ister aciklamam hikaye hepsi diyo sanami sorcam kardesim acikliycam dedim zorundada degilim bana gelmis hikaye dio size yardimci olmaya calisyorum.. ne bicim adamlar var ya...

Aciklacaginiz zaman ya forumda yada sitenizde yazarsiniz. Konu yilan hikayesine donmus. Bol indexli gunler tum webmasterlarla olsun. Konu kilitlenmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5