İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dünya Kupası resimleri botu [HD ve yüksek çözünürlük] - Her maç için 1

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Dunya kupasinda karsilasan ulkelerin karsilasmalarina ait mac oncesi, mac sonrasi ve mac ici resimleri Yuksek cozunurluk boyutunda (2048px ve yukarisi) ve tek seferde cekip yazilariniza ekleyebileceginiz bir eklentidir..

Neden bu eklenti: Siteniz icin 2014 karsilasmalarina ait HD ve yuksek cozunurluklu resimlerden arsiv olusturabilirsiniz. Ayrica 2014 dunya kupasi bitene kadar sitenizin takip edilen ve populer kalmasini saglar. Kolayca resim galerileri olusturun ve her karsilasmaya ait 100 den fazla resim ile ne kadar buyuk bir arsivin sahibi oldugunuzu gosterin. Kullanicilarinizin sizi takip etmesi icin bir sebep verin. Ayrica bu icerikler dunya kupasindan sonrada hit cekmeye devam edecektir..

Ornek eklenti kullanilarak cekilmis resimler: http://makaleci.com/avusturalya-hollanda-2-3.html

Eklentinin ozellikleri:
  • Resimleri tek tek cekerek kendi hostunuza ekler. Ornek bir resim (2048x1152)
  • Resimlerin baslik ve aciklamalarinida alarak sitenize ekler. Boylece hangi resim nedir aciklamasi v.s herseyi dahil gelir size: Ornek resim sayfasi ve aciklamalari
  • Kolay ve basit bir arayuzu vardir. Tek yapacaginiz karsilasmayi listeden secmeniz ve resimleri cekmeniz.
  • Eklenti ile yazinin baslik, aciklama, etiket, kategori, kullanici, turu gibi secenekleri ayarlayarak ayni anda isterseniz yayinlayabilir, isterseniz bekletebilirsiniz. Ayrica zamanlama ozelligide bulunuyor.
  • Yazi icine eklenecek galerinin kac stun ve resme mi yoksa eklenti sayfasinami link verilmesini secebilirsiniz.
  • ioncube gerekebilir sunucunuzda ve curl ozelliginin acik olmasi gereklidir..

Eklentiye ait Admin ekran resmi:

Eklenti ucretleri:
Normal versiyon: 7 euro (tek site)
Guncelleme destekli versiyon: 15 euro (tek site)

**

Normal versiyon: Suanda calisan, eksiksiz versiyonudur ve ilerde sorun cikmasi durumunda ucretli destek alabileceginiz bir surumdur.
Guncelleme destekli versiyon: Sorun cikmasi durumunda destek olunan, problemin giderilmesi icin calisilan versiyondur. 2014 dunya kupasi bitene kadar destek verilecektir.

Eklenti yazari: Kuaza (gerekli destek ve yardimi kendisinden alacaksiniz, ben konuyu actim destek icin) Soru ve gorusleriniz icin banada p.m atabilirsiniz.

Forum disindan almak isteyenler ve yardim, destek almak isteyenler icin skype:
[email protected] (mail olarak kullanilmamaktadir)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5