İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duplicate Çözümü 24 Saat bekleme yok.

mayyak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaslar bu zamana kadar bir cok arkadas çözüldü dedi sorduklarım 150 TL - 200 TL Gibi uçuk fiyatlar söylüyordu üstelik adminlik istiyorlardı . Ben bu işi ticaret için yapmıyorum ne üye çekimi yapıyorum parayla, nede başka birşey. Yöntemide tesadüf eseri buldum. Yöntem gayet basit 60 TL'ye söyleyeceğim .

İnanmayanlar için 4 adet SS var fakat 50 postum olmadığı için foruma koyamıyorum isteyene atabilirim.

5k'lık profilide çevirdim fakat ss almayı unuttum. Sayfa tanıtımları bölümüne bakarsanız sayfamı göreceksiniz zaten dün açıldı. Tekrar kasıp ss koyacağım buraya.

Halada inanmayan arkadaşlar olursa profillerini çevirip gösterebilirim.

Ödeme şekli : Finansbank Hesap Numarasına.

yavuz_61_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ticaret icin yapmıyorum diyorsun 60 tl eklemissin benmi yanlıs okudum

T

themaniac

Misafir
sorduklarım 150 TL - 200 TL Gibi uçuk fiyatlar söylüyordu. Ben bu işi ticaret için yapmıyorum ne üye çekimi yapıyorum parayla, nede başka birşey. Yöntemide tesadüf eseri buldum. Yöntem gayet basit 60 TL'ye söyleyeceğim .

Hocam burada insanlarin dogru sozlu olmasi ve de guvenilirligi cok onemlidir. yani 3gun once uye olmussun ve senin actigin ve benimde denk geldigim ilk konu bu. ve bakiyorum ne para icin nede baska bisi icin yapiyorum. onlar isi ticarete dokmusler bense ticaret icin yapmiyorum. 60tl verin soylim. 60tl olunca ticaret olmuyor, 150-200tl olunca mi ticaret oluyor

SOZUNUZ VE OZUNUZ DOGRU OLSA BENCE DAHA COK MUSTERI EDINIZSINIZ. YADA EN AZINDAN BEN DIGERLERI GIBI COK UCRETTE ISTEMIYORUM DIYEBILIRDINIZ.

Bu celiskili yazinizdan dolayi -rep verdim. Keske bunu ucretsiz paylassaydinizda doya doya +rep verip butun arkadaslara da bu yeni arkadasimiza +rep verin millet parayla yapiyor o bedava veriyor bizlere deseydik.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5