İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Durdurun şu Shevchenko'yu

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Corriere della Sera gazetesi, 2 yıl önceki F.Bahçe-Milan maçı sırasında Ukraynalı yıldızın 3. golü sonrası, Galliani’ye telefon açan eski İtalya başbakanının "Aman çocuklar daha fazla gol atmasınlar" direktifi verdiğini yazdı.

ESKİ İtalya Başbakanı ve Milan Kulübü’nün başkanı Silvio Berlusconi’nin, Başbakan Tayyip Erdoğan ile dostluğu adına takımının Fenerbahçe’ye gol yağmurunu Andriy Shevchenko’nun ardı ardına gollerinden sonra telefon emri ile engellemeye çalıştığı ortaya çıktı. İtalyan medyası, 2 yıl önce yaşanan bu gelişmeyi dün gazete sütunlarına taşıdı.

Corriere della Sera gazetesinin "Magazine" ekinde çıkan habere göre, 23 Kasım 2005’te İstanbul’da oynanan Şampiyonlar Ligi grup eleme maçında Milan ev sahibi Fenerbahçe’ye yıldız oyuncusu Ukraynalı Shevchenko ile golleri sıralarken, ünlü İtalyan kulübünün başkanı olan Berlusconi’nin asbaşkanı Adriano Galliani’ye telefon açtığını yazdı. Haberde, Shevchenko’nun 3. golünden sonra maçı evinde TV’den izleyen Berlusconi’nin "Bunlar Erdoğan’la aramı açacak" diyerek telefona sarılıp Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki Galliani’ye "Aman çocuklar daha fazla gol atmasınlar. Durdurun şu Shevchenko’yu" direktifi verdiği belirtildi.

Gazetenin ekinde buna rağmen Shevchenko bir gol daha atınca sinirlenen Berlusconi’nin "Yeter artık attırmayın" diye ekran önünde bağırdığını da ifade etti. Haberde Berlusconi’nin bu hoş anısını geçen hafta Roma’da Fenerbahçe-PSV Eindhoven maçını birlikte izlerken Tayyip Erdoğan’a anlattığı da kaleme alındı.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/7701403.asp?gid=180&sz=65151

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
O maçta deniz barış ve servet çetin durdurulmalıydı, onlar durdurulsaydı facia daha rahat önlenirdi :) Hani bazısı öyle kazma olur bilerek yenilmek bile imkansızdır, işte o ikili öyle bir ikili.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:) hatırlamadım o maçı, "facia" dediğin maç kaç kaç bitmişti?

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam başkana biz dursun diye söyledim ama servet ve deniz gel at abi diye ısrar etti ondan attı:D:D

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
şimdi hatırladım maçı. bilseydim geyik bölümüne açardım :)

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
olay doğrulanmış mı? bana internethaber'in haberlerine benziyor gibi geldi, beşiktaş'ı ezdik fener'i de ezelim mantığıyla.

Fenerbahçe: 0 Shevchenko: 4

ama bu skor... :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yapacak birşey yok, aynı ikilinin maceralarını Manchester ve Schalke maçlarında da gördük. Fenerbahçe'nin bugünkü forvet hattı o günden çok farklı değil, tek fark defansı. Defans yapmayı bilirsen ŞL'de başarılı olursun mevzu budur. Yoksa da rezil olursun. Manchester'da rooney, schalke'de de lincoln mu vardı o zamanlar onlar parladıydı fener maçında.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Fenerin, Schalke maçında ki volkanın yediği golü unutamıyorum. Topa vuramadı ayağının altından kaçtı .

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu hürriyette iyice cozuttu. Saçma sapan haberler yapıyorlar durmadan. Maçı bi baştan sona izleyin durmuşmu durmamışmı görürüz. Bütün gollerde şeva topla gidiyor, arkadan servet o garip koşuşuyla sözüm ona çok hızlıdır, takip etsin dursun. 70. dakkada aramışta, 76. dakkada 4. golü yemişiz. Sonra durmuş. Ne yani 2 tane daha atsa savaşmı çıkacaktı?..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hürriyet'in Sibel Can'ın poposuna koca yasağı tadında saçma magazin haberlerini flaş olur diye manşete taşıdığı türden bir haber. Okuduk eğlendik, bakalım kim kimi öldürmüş hemen 3ncü sayfa.. Amanın o ne milli piyango müdürü ölmüş.. 2 kıskançlık teorisi, 2 de adı açıklanmayan kurum içi yorum.. Al sana, al sana karakan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5