İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Durumbegen.com Beta Yayında.. 1000 Beğeni Sadece 25 Saniye !!! Eleştiriniz...

BSK Ajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Yeni projem olan durumbegen.com beta yayınını çıkarmış buşunuyoruz. Sistem baştan yazılmıştır. Anlık 10.000 kişiye kadar online kullanıcı desteklemektedir. Kasılma sorunu yoktur.

Sistem Giriş Sayfası : durumbegen.com
İletişim E Maili: uyelik @ durumbegen.com
APP Giriş Sayfası :http://apps.facebook.com/durumbegen_com/

Sizden isteğim herkes uylamayı denesin ve sorunları bu başlık altında toplayalım. Yorumlarınız çerçevesinde uygulamanın stabil versyonunu çıkartıcağız.. Önerilerinizi eleştirileriniz bekliyorum..

Siteye ulaşamayanlar DNS ayarlarını 8.8.8.8 yaparsa sorun düzelicektir.

Hata aldığınızda adım adım anlatınız Örn; Şu linki yapıştırdım, şu hatayı aldım gibi..

Hata alan veya beğeni gelmeyen arkadaşlar Uygulamayı Kaldırıp tekrar yüklesinler..

- Ücretli üyeler profillerinde hızı deneyebilir.
- Sayfalarda ki paylaşımları şuan için beğendiremessiniz.
- Hata aldığınızda lütfen hatayı adım adım anlatın..
- Beğeniler gitmesse lütfen linkleri paylaşın

Uygulama Nasıl Kullanılır ?

-durumbegen.com dan giriş yapıp ve gerekli izinleri verin
-Çıkan kutucukları dolduruyourz ve "devam et" butonuna basıyoruz.
-Aboneliklerin açık olmasına dikkat ediniz . (Ayarlar)
-Paylaşdığınız durumun "herkeze açık" olmasına dikkat ediniz.
-Profildeki yaşınızın +18 olması gerekmektedir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
SSS
Neden sayfa yönetim izini istiyorsunuz?
-Otomatik sayfa yönetimi üzerinde çalışmaktayız. Önceden belirlediğiniz durumları, videoları, bağlantıları vb paylaşımları otomatik olarak sistem paylaşıcaktır ve otomatik olarak beğeni gelicektir. Böylelikle sayfanız her daim güncel olucaktır.

Özellikler:

• Link Paylaşma;
  • Linki istediğin saate bekletme;
  • Linke durum mesajı ekleme;
  • Otomatik yorum;
  • Otomatik Beğeni;
  • Otomatik yorum beğenisi;
  • Not oluşturma;
  • İstediğiniz saatler arasında paylaşım;
  • Tüm sayfalara manuel paylaşım atabilme;
  • Hata bildirim sayfası ;
Ücretli üye oduğum zamanda bir başka durumları beğenmeye devam edecek miyim?
- Hayır, ücretli üyelerimiz başkalarının durumlarını beğenmezler.

Ücretli Üyelik almak için ne yapmalıyım?
- [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir. Uygulama içinden de online olarak satın alabilirsiniz.

Bir durumu kaç kere beğendirebilirim?
- Elit ve üstü üyelerimiz aynı durumu istedikleri kadar beğendirebilirler.

Kaç kere durum beğenebiliyoruz ?
- Durum beğenme sınırı yoktur. Gün içinde istediğiniz kadar beğenebilirsiniz

Uygulama kapanır mı ?
- Hayır, kesinlikle böyle bir şey söz konusu değildir.

Neden GSM ADRES vs ihtiyaç duyuyorsanız?
- Durumbegen.com, Bink LTD ŞTİ nin markasındır ve her üyeliğiniz faturalandırılmaktadır. Faturalara GSM Adres yazmak zorunludur.

Bu sistemin ne gibi faydası var ?
-insanlar çok beğeni olanlara bakarak size hit kazandırdılar ve sayfanıza üye olurlar, popüler olan veya popüler gözüken her zaman bir adın öndedir.

Profil bilgilerimi değiştirdim sadece 25 kişi beğeniyor Neden?
- Uygulamayı kaldırıp baştan yüklerseniz sorununuz düzelecektir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Uygulama Kuralları

-Özel geliştirdiğimiz kelime filtresi ile kötü niyetli paylaşımların kullanıcıları direk eğlenilecek ve kötü niyet teşkil ettiği için takibe alınıp hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır.

- Küfür, Argo, *****grafik yayınlar, siyasi vb. insanların fikirlerini ve özgürlüklerini etkileyecek paylaşımlarda bulunmak yasaktır. Bu tür paylaşımlarda bulunanlar uygulamadan engelleneceklerdir.

-*****grafik vb. paylaşımı yapanlar direk facebook a şikâyet edilerek sayfaları ve profili kapatılacaktır.

-Uygulama ücretsiz üyeler için beğeni limiti 35 kişi ile sınırlıdır. (Max 25 kişi gelir, ortalama 20 kişidir.)

-Ücretsiz üyeler fotoğraf, video, bağlantı, sayfa durumlarını beğenemezler.

-Bir profil diğer bir profilin durumunu beğenemez.

-Bu uygulama aracılığı ile ticaret yapanlar için özel takip başlatılıp hukuki yollara başvurulur.

-Kullanıcılar kendi arzuları ile uygulamaya giriş yapıp oluşabilecek sorunlardan oktay.la ve tüm ekip sorumluluğu değildir.

-İlişki durumu özel hayata girdiği için beğeni durumu pasif olarak ayarlanmıştır.

-Uygulamada ki açıklardan yararlanarak kötü niyet teşkil eden kişi ve kuruluşlar hakkında takibe gidilir ve hukuki yollara başvurulur.

-Ücretli üyelerimizi referans olarak gösterme hakkı gizlidir.

-Üyelik paketlerinde değişiklik yapma hakkımız gizlidir.

-Uygulamayı kullananlar kuralları okumuş ve kabul etmiş olarak sayılır.

Teşekkür ederiz.

DumanFanClub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.000 Begeni Yapmıyor Master Oldugum Halde :bira: 750"Lerde Fln Kalıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5