İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düşecek Domainleri alabilirim

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
Düşme zamanı gelmiş, düşürülmeye karar verilmiş domain sahibi arkadaşlar...

Henüz bir özel alan belirlemedim ama com, net ve org uzantılı öncelikle jenerik domainleri olmak üzere elinizdeki domainleri alıp kendi adıma uzatabilirim. Değerli olduğunu düşündüğünüz domainleri DEĞİL, "Niye kaydettim ki ben bunu?" dediğiniz, "Düşerse düşdün" dediğiniz, ya da kaydederken severek beğenerek kaydettiğiniz ama daha sonra gözünüde değersizleşen domainleri arıyorum.

kısaca DOMAİN ATIK TESİSİ gibi bir düşünce içerisindeyim. Burada domainleriniz için teklif vermeyeceğim, siz yazdığım kriterleri gözeterek "şu kadar ver yeter" diyeceksiniz.

Yenileme ücretini ve zaten domaini düşürmeye karar verdiğinizi de düşünürsek düşecek domainler için çok fazla ödeme yapamayacağımı takdir edersiniz. Bu işten benim kazancım, domaininizin geçen senesi ya da senelerini satın alıyor olmam olacak...

henüz bir fiyat belirlemedim ama godaddy'nin ilgili alanını kullanarak yaptığım alışveriş miktarı bir baz olabilir henüz bir karar vermedim domaine göre değişir.

Kullandığım firmalar isimtescil, godaddy, moniker ve name dir. Buralarda olursa işim kolaylaşmış olur.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

DÜŞÜCEK, Düşürmeye KARAR VERDİĞİNİZ, bansız, sorunsuz domainleri arıyorum. bir nevi domain eskiciliği de diyebiliriz buna...

Elinde düşecek domain olan arkadaşlar domain başına tek haneli bir rakamı geçmeyecek tekliflerini iletebilirler buradan veya özel mesajla... buradan belirtirlerse kendileri için ummadıkları bir pazar bile oluşabilir....

ÖRNEK ALIM: Geçen hafta com uzantılı jezg domainini 7 tl'ye satın aldım ve süresini uzattım fikir aklıma oradan geldi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5