İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düşen domaini tekrar almak

NeverCare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

26 mayıs 2008 de düşen bir adresim var. Turkticaret ten aldığım. Aradım Turkticaret i ve 325 ytl karşılığında geri almaya çalışacaklarını. Fakat kesin sonuç beklememi söylediler. Masraf yapılmaması durumunda para iade ediliyor.

Register domaini kendi bünyesine almış. Dolayısıyla reklamları çıkıyor sitede ve girenlerden gelirleri mevcut. Siteye pek giriş olduğunu sanmıyorum. Gelirde pek sağladıklarını sanmıyorum.

Daha önce bu tür bir olayı tecrübe etmiş olan arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar domaini geri alabilme olasılığımız konusunda fikir yürütürse sevinirim.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Geri almaktan kastettikleri BACKORDER olsa gerek - DOMAIN DÜŞERSE anında kaydediyorlar senin adına - Başka teklif veren yoksa alıyorsun domaini - teklifler varsa açık artırmaya gidiyor - bu konuda en iyi firmalar SNAPNAMES.com ve POOL.COM. 69 dolar dı sanıyorum en son fiyatları...

Forumda azcık gezinen biri SPAM yapmaktan gına getiren şirketİMSİ kuruluş olan Turkticaretten domain alınmayacagını bilir.

Eğer domain satıştaysa parasını öder alırsın yok domain satışta değilse turkticaret 325 deil 1325 ödese de register com dan domain alamaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5