İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düşüşler Yabancı sitelerdede var mı ?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
forumda herkes yazıyor , gelirlerimiz düştü diye. Hatta Çok fazla gösterime,hite vs. Çok komik rakamlar alıyorlar.

Bir kamuoyu yoklaması yapmak istedim.

Aynı düşüş yabancı sitelerinizdede var mı ?

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hem Turkce hem yabanci sitelerimin hic birinde arkadslarin bahsettigi gibi bir dusus ya da bu derece bir dalgalanma olmadi 2004 den beri.

N

Nurettin

Misafir
benim türkçe sitelerim var baya baya gülünc rakamlar geliyor :)
65-70 tıka 1,5$ gibi

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yabancı sitelerimde geçen ay ve ondan önceki ay bariz bir düşüş vardı bu ara toparladı..

karakutuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyor daha cok veriyor totalde, ve adsenseleri arka sayfalara itip gittigidiyora saldirdim..

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet türkçe sitelerde artık o duruma geldi,randevum,gittigidiyor sponsorları az veriyor diye google'ın yerini tutamaz denirdi ama google'la aynı oranı veriyor artık + banner reklam bana göre her zaman avantajdır.

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek sayfalık adsense sitesinde 1.35$ tık başına maksimum.

büyük bir adsense portalında 0.35$'da şu an. düşüş yok.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe sitemden 0.01 alıyorum tık başı :D yabancılarda her hangi bir kötülük yok Allah'a şükür :)

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deneme amaçlı açtığımız (bilgimizi sınamak adına) yabancı 3 sitenin günlük gelir 3$ civarında . Nasıl bir degerlendirmeye tabi tutulur bilemem ama bu ortalama 50 - 60 klik ile geliyor
Dipnot : siteler 1 haftalık

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de 2 tane yabancı içerikli sitem var 200 hitle bundan 1-2 hafta öncesine kadar 10 $ ve üstü kazanırken şimdi aynı hit ortalama aynı click ile 2-3$ ı geçemiyorum benim hesapta bariz bir düşüş söz konusu nedenini halen anlamış değilim.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google ın XXXX reklamı "A" sitesinde tıklamaya 1 dolar "B" sitesinde aynı reklama 3 dolar verebiliyor. Yani adamına göre muamele ediyordu sanırım. Bunu da bir şekilde açıklamıştı ama hatırlamıyorum.

Garibime giden genelde türkçe sitemde hep ingilizce reklamlar çıkıyor ve bu reklamlar genelde hep aynı şirketlerin reklamları olduğu halde bazen bir tıklamaya 0,01 cent bazen de 0,68 cent alıyorum.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe sitemde günlük 100 120 tık geliyor 4$ 4,50$ felan kazanıyorum

yabancı sitemde 17 tık geliyor 18$ 19$ arası kazanıyorum günlük arada ki farka bende hayret ediyorum.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Biz hep Türkçe siteler para kazandırmaz dedikçe insanlar artık Türkçe site yapmayacaklar ve Google da artık Türkiye'yle çalışmayacak belki.. Olur mu olur :)

Google TR deki reklam verenlerden 2 şekilde de aynı miktarda para kazanabilir.
1. si az reklamveren çok para ..
2. si çok reklam veren az para...

ikisinin de toplamları aynı miktarı buluyor... Ama google 2. sini seçtiği için burada google a giren çıkan olmuyor fakat olan Türk webmasterlara oluyor

N

negemezsin2

Misafir
150+ 200- tıkım var 1.5 2 dolar veriyo maksimum 2 dolar ben kendımı bıldım bılelı boyle. Anlamıyorum ben sevmıyor benı

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
200 tıkım olsa ve 2 dolar kazansam hiç uğraşmam adsense ile. Sen de öyle yap.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5