İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duvvar'da Reklam Tık başına 0.08 TL veya 1.80 TL arası

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemde bazı düzeltmeler yapıyorum reklam firmalarının verdikleri çeşitli reklamları kod olarak dağıtmayı planlıyorum umarım başarılı olur :)

T

trgy

Misafir
Konunuzu kilitliyorum çünkü ödeme yapacağınıza dair bir belge dahi yok. Firmamsınız değil misiniz belli değil. Kurumsal bilgilerinizi gönderin konunuzu açayım.

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar güvenimizi kanıtlamaya devam edeceğiz , sorun bir şekilde ödeme yaparak :)

http://duvvar.com/kunye.html >> Şirket bilgilerimiz bu adreste yer almaktadır. trgy admine gönderdim oda konuyu yeniden aktifleştirdi.

Cece Serigrafsan Limited Şirketi

Ticaret Sicil No: 356523 - 304105

Kağıthane V.D. - 203 003 73 63

Telefon : 0212 321 42 10

Adres :
Kemerburgaz Cad. No: 146/2 - Kağıthane / İSTANBUL

Çok yakında farklı reklam boyutları ve farklı tiplerde kazançlar ortaya çıkacatır bu konu altından bildireceğim...

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siz bize güven duymuyorsunuz biz sizin için elimizden geleni yapıyoruz , firmalarla görüşüyorum sizlerin ödemelerinde sorun olmasın diye sıkıntı çekmeyin diye ve bunların hepsi sizin güveninizi kazanmak için , size ödeme yapabilmek için...

Hepinizden şu tabloyu incelemesini rica ediyorum...
http://duvvar.com/tumtiklamalar.html

Arkadaşlarımız utanmadan ard arda aynı ipler ile tıklamalar yapmışlar / yaptırmışlar veya kasıtlı yapılmış ve hala beni banlayamazsın sizin işiniz budur , buna hakkınız yoktur , böyle yapacağınız belliydi gibi laflar söylüyorlar...

Biz sizin için çalışıyoruz siz bu tıklamaları yaptırırken veya yaparken içiniz rahat oluyormu?

Burada isim vermiyorum tabloda dikkatinizi çeken siteler olacaktır bu arkadaşlara yazıklar olsundan başka bir şey demiyorum ve belirtiyorum bu arkadaşların hesabı kapatılmadı , şu an hesaplarında 10 tl 11 tl olması gerek ne yapmam gerektiğine siz karar verin, güven bu mudur ?

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu tür insanlar heryerde çıkar. o yüzden yaptığını da söyleyebiliyorsa banlayabilirsiniz elbette :)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
1-2 değil onlarca tık var. Tabi ki banlanmaları gerekiyor :)

Bir de dikkatimi bir şey çekti. Min. 0.08 TL demiştiniz. Ancak tıklamalar sayfasında 0.01, 0.02, 0.03 TL'nin ağırlıkta olduğu görülüyor. Hata mı var ? Yoksa min. 0.01 TL'ye mi çekildi ?

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam veren firmalar verdikleri fiyatları düşürünce malesef o fiyata düşmek zorunda kaldık birde 0.01 olmasının nedeni fake tıklamalardan yüksek oranda kaynaklanıyor ayrıca dikkat edik 1.00 TL'lik tıklamalarda var :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
hocam herşey iyi güzel adech kullanacağım yere senin sistemi kullanayım dedim. tam üye olacaktım aşağıda saks shop linki duruyor. bu linki gördüğüm reklam sistemine üye olmam açıkça söyleyim...

MeRTC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sahte Tiklama Yapanlari Banla Gitsin Cemdemir Ayrica Su Blog Sitelerini Kabul Etmessen Daha iyi Olur.

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozanTİ arkadaşım çok doğru söylüyorsun , haklısında verebilecek bir cevabım yok , sorun şu ki ; biz reklam network'u değildik ve yaklaşık olarak 1 haftadır bu şekildeyiz 2 aydırda link paylaşmaya yarayan bir sistemdik ve aldığımız reklamları kullanıcılar ile paylaşmaya karar verdik.Ama ne yazikki en başta aldığımız footer linkleri bizi büyük zarara uğrattı onların 1 aylık gibi ücretleri ödendiğinden dolayı kaldıramıyoruz yasal olarak şu an için bu doğru değil malesefki o zaman bir hata yapıp aldık o linkleri ama şu an çok pişmanız ya firmalara geri paralarını ödüyeceğiz ki bunu kabul etmiyorlar yada sürelerinin bitmesini bekleyeceğiz malesef durum böyle , yani biz reklam network'ü değiliz aslında webmaster araçları barındıran digg tarzı bir sistemiz , sorun karmaşık bir hale geldi özür diliyoruz...
MeRTC arkadaşıma gelince sahte tıklamalar konusunda insanları banlamıyoruz şu an için onları izlemeye devam ediyoruz insafları el verecekmi diye gözlemledikki o arkadaşımız bu sabah reklamları kaldırmış bizde rahat bir oh çektik :) , ücretsiz siteler onaylanmayacak onuda belirteyim... eğer ondan bahsediyorsanız?

Bizim alt yapımızda ücretsiz site dağıtan servisimiz var yine domain.duvvar.com şekilde ftp veriyoruz kullanıcılara sadece onlara izin vereceğiz sanırım...
http://duvvar.com/websayfam.html Sadece bu sitelere izin vereceğiz ücretsiz olarak , duvvar hizmetini geliştirmeye devam ediyoruz , bu konuda başarılı olmaya çalışacağız herşey webmaster'lar için :)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Reklam veren firmalar verdikleri fiyatları düşürünce malesef o fiyata düşmek zorunda kaldık birde 0.01 olmasının nedeni fake tıklamalardan yüksek oranda kaynaklanıyor ayrıca dikkat edik 1.00 TL'lik tıklamalarda var :)

Bunu konuda belirtseniz iyi olurdu :) Ayrıca evet oldukça yüksek miktarlarda var. Kullanmayı düşünüyordum. Ama arkadaşın dediği +18 reklamlar bana gelmez. Onlar sistemde yer almadığı zaman bende eklemeyi düşünüyorum. Başarılar :)

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlar sistemde yok sadece footer linkleri onların sizinle alakası yokki size sohbet parkı , pckolog , tvshop sanal mağzacalık , icra malı , sağlık siteleri , başvurular artık internetten bu başlıklarda reklamlar çıkacak :) ben footer'ın sizi nasıl etkilediğini anlamadım aslında google ilemi bir alakası var acaba?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi