İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DUYURU: Mevcut aktif / eski tüm satış ilanlarımı kapatıyorum !

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar mevcut aktif olan ve dahi önceden verilmiş tüm satış ilanlarımı kapatıyorum.

Değerli, bazıları arkadaşım olan r10 üyelerini tenzih ederek açıklamama başlıyorum.

Ne yazık ki her sonlanan 5 ilandan ancak birisi satılabilmektedir. Geri kalanı haklı haksız (şimdi çok fazla detaya girmek istemiyorum) çeşitli bahanelerle alınmayıp iptal olmaktadır. Ayırdığım zaman, emeğime yazık.

1 YTL den domain koyuyosunuz arttırıma 15 YTL ye satılıyor alıcı ortada yok, 13 YTL teklif veren önceki alıcıya söylüyosunuz param yok diyor.

Başka bir ilan teklif sahibi teklifini veriyor, ertesi gün arttırım kapanıyor ve post olarak atıyorum ses yok, 2 gün sonra "pm" atıyorum. "Ben o teklifi vereli 4 gün oldu şimdi para yok" diyor. Önceki teklif sahibine söylüyosun "Bende kalacağını tahmin etmemiştim, başka domain aldım" diyor.

Örnekler onlarca, bir iki değil.

Yeter artık ama insanın sabrı da bi yere kadar. Ben bu forumda domain adını yanlış okuyup teklif verdim de bende kaldı hiç sesimi bile çıkartmadım sineye çektim aldım. Bu yapılan iş mi şimdi.

Dediğim gibi tüm ilanlarım kapanmıştır. Aktif ilanlarımda teklifi olan arkadaşların anlayışla karşılayacağına inanıyorum. Bi yerde bende kendimce tepkimi koymam gerekiyor zira çok sinirlendim. Bir süre ilan vermeyecek, mevcut ilanlara teklif atmayacağım.

Herkese hayırlı işler dilerim.

winstonblue

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaşadıkların hoş değil Poetank.
Sinirlenmekte haklısın, ama bi müddet ayrı kalmak ne kadar çözüm olur bilemem.
Hatta kanımca doğru olmaz. Şöyle ki, aramızda dürüstler ve dürüst olmayanlar varsa,
neden dürüst olmayanlardan değil de dürüstlerden bir kişi eksilsin ki bu forumdan?
Yüzdeyi onların lehine çevirme,tavsiyem budur!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5