İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

düzembazları banlamıyorlar gelip bizi banlıyorlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

huseyinb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site sahiplerine burada hakaret etmeye gerek yok.Google a şikayet etmek yeterli bence...
ve hileyi savunanlar,
Hile yaparak sadece google a değil, reklamverenlere ve Türk webmasterlarınada zarar veriyorsunuz.
hile ile kazandığınız paradan (inansanızda inanmasanızda) hiç bir hayır gelmez.Bu kadar insanın hakkını ödeyebilir misiniz?
Marmara, hem sahtekarlığı savunuyorsun hem de sahtekarlığın karşısında duran insanlara hakaret ediyor, vatan haini diyebilecek kadar ileri gidiyorsun...
Bi hata yapmış olabilirsiniz ama kendinizi üste çıkarmaya çalışacak kadar da alçalmayın....

Marmara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inanıyorum ki milletin işi gücü kalmamış elalemle uğraşıyor..

dilediğiniz yere kadar.
gidin istediğiniz yere şikayet edin adamı.. bizim milliyetçiliğimzden bişey olmaz. elin gevuruna yaranıyorsunuz. yazık ya.
ne geçiyor insanları şikayet edince elinize?

M

MasterTR

Misafir
mp3kimin.com hemen adsense i kaldirmi$ :) ustelik ref gozukmesin diye link vermemi$tim demek arkada$ icimizden biri. screenshotlari cekmi$tim google mailine onuda ekledim bo$una kaldirmasaydi ke$ke. neyse saglik olsun bi duzenbaz dolandiricinin daha hilesini engellemi$ olduk

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlansanda gogul öder gogul içerdeki paranı, onlar sizler gibi düşünmüyor. sonuçda birisi reklam veriyor ve birileride o reklamı yayınlıyor. size ne oluyosa arada.

huseyinb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inanıyorum ki milletin işi gücü kalmamış elalemle uğraşıyor..

dilediğiniz yere kadar.
gidin istediğiniz yere şikayet edin adamı.. bizim milliyetçiliğimzden bişey olmaz. elin gevuruna yaranıyorsunuz. yazık ya.
ne geçiyor insanları şikayet edince elinize?

O elin gavuru dediğin insanların içinde belki senden daha üstün olanları vardır.(Hile yapmayanlar mesela.)Milliyetçilikten bahsediyorsun, insanlara vatan haini diyorsun.Kazandığın parayı milletin için harcıyorsun herhalde :) Milliyetçiliğin sahtekarlara yardım etmek olmadığını bile öğrenemişsin ...
Şikayet edenlerin eline dünyada birşey geçmeyebilir ama "yaptığınız en küçük iyilik bile karşılıksız kalmayacak"...

banlansanda gogul öder gogul içerdeki paranı, onlar sizler gibi düşünmüyor. sonuçda birisi reklam veriyor ve birileride o reklamı yayınlıyor. size ne oluyosa arada.

İnşallah hak ettiğin parayı öderler ve sende bir daha hile yapmazsın.

M

MasterTR

Misafir

kurallari okumami$sin sen. banlanan hesabin odemesi yapilmaz + ucret reklamverene geri odenir

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu heriflere kim referans oluyor:) ortalık sahtekarla doldu

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamın canını sıkmayın, ne demek sahtekar, forumda o kadar alışveriş yapdım kim görmüş sahtekarlığımı, gogulda hile yapdım diye adım sahtekarmı oldu?
goguldada istediğimi yaparım, sanki babanızın şirketi, dileyen gider şikayet eder, kim verio sana bana sahtekar deme hakkını

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu heriflere kim referans oluyor:) ortalık sahtekarla doldu

damage'ye malesef ben referans olmuştum, ama kavun değil ki bu kıçını koklayıp iyimi kötümü bileyim. refer gösterdiği sitesinde bir sorun yoktu...

gerçi olaylar büyüdükçe ben referans vermemeye başladım en mantıklısıda bu çünkü geneli dolandırıcı kime güvenicez şaşırdım artık.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@Damage senden forumu terk etmeni rica ediyorum.

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bişede rica edemen, ben en azından sizin gibi ağzımı bozmuyorum.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam şu konuya bir açıklık getirin reklamları iframe ile çekmek hilekarlık mı veya yasakmı.google yeni kayıt oldum ve sitemde adsense kullanıyorum.Reklamları 3-5 sayfada hep yazmak yerine google.php diye dosya yaptım ondan çekiyorum.Çünkü zaman zaman değiştiriyorum.Eğer suçsa düzelteyim.

Birde sanırım örneğin mp3 siten var otelle ilgili sitenden reklam çekersen suç oluyo gibi anladım.Sanırım öyle daha fazla para veriyo.Ama ne gerek var.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır keyword yok sadece adsense ve başka bir reklam var rasgele birini basıyo ekrana bu hile sayılmaz sanırım.

D

darkaLive

Misafir
Bir tek şey söylemek isterim arkadaşlar ( konu harici ) ;

Vatan Hainliği gibi bir kavramı iyice düşünüp , tarttıktan sonra kullanalım , son günlerde bu kelimeyi hiç kimse düşünmeden çat diye başkasına yapıştırıyor. ( Gerek Medya , gerekte halk )

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Illegal bir sitede realite aramamak lazım !

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
davetiye isteklerine bakıyorum sitesinde açık açık reklamlara tıklayın yazan kişiler bile başvurmuşki umarım kimse davetiye göndermemiştir! :D umarım burasıda diğer forumlar gibi çöplüğe dönüşmez müdahele edilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5