İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düzenli Konu Ekleyecek, Farklı Sitelerde Yazar Kadrosu Aranıyor

berkan26

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Elimizde yaklaşık 30 adet site bulunmakta. Bunlardan 8-9 adetine yeni yazarlar almayı düşünüyoruz. Bu yazarlar ile bir yazar kadrosu yapmayı planlıyoruz. Eğer sizde bütün gününüzü bilgisayarda geçiyor veya günde en az 5 konu yazabileceğinizi düşünüyorsanız hemen bu işe başvurabilirsiniz.

Öncelikle size işimizi tanıtalım. Sitelerimizin arasında Android siteleri, işkur, ilan, ekişler ile ilgili ve daha farklı bölümlerde siteler bulunmakta. Sizde hemen bu sitelerden birinde çalışabilirsiniz.

Peki Neden bizle mi çalışmalısınız? Açıklayalım. Biz yazarlarımıza gerektiği şekilde değer veririz. Onlara yazdıkları konu başına dolgun ücretler öderiz. İstedikleri zaman (haftalık-aylık) olarak ücretlerini alabilirler.

Bu alınacak yazarların bizi yarıyolda bırakmamaları gerekiyor. Aylarca yıllarca çalışmalarını istiyoruz. Eğer öyle bir kaç gün yazıp ben sıkıldım diye bırakacak varsa bunu bizlere söylesin ya da hiç gelmesin.

Aradığımız diğer kurallar:

1. -Kesinlikle alıntı yapmak yasaktır. Alıntı gördüğümüz konuları siler, sahiplerini atarız. Bunlarda paralarını alamazlar.
  2. -Günde en az 5 konu eklemeleri gerekmekte.
  3. -Çalışkan kişileri bekliyoruz. Bir süre sonra sıkıldım ayrılmak istiyorum yok.

Bana nasıl mı ulaşabilirsiniz?

İster buradan PM atın ister "[email protected]" adresine mail yollayın istersenizde skype "berkanesk26" yı ekleyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5