İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düzenli ödeyen sponsorlardan biri : Zevklidost

Radamel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Randevum.com tarzı bir sistem mi bu?
Hile falan olmaz değil mi?
Birde Türkçe site yabancı olayı önemli mi?

A

a.ışık

Misafir
ÖNEMLİ NOT : ÖDEME ALABİLMENİZ İÇİN, BAKİYENİZDE MUTLAKA " normal üyelere orantılı şekilde " ÖZEL ÜYE OLMASI GEREKİR. AKSİ HALDE ÖDEMENİZ GELECEK AYA SARKITILIR.

Örneğin : 500 Normal üye kazandırdınız ( 500 X 0.30 : 150 YTL bakiyeniz oldu ) ama hiç ÖZEL ÜYE kazandırmanız. O ayki ödemeniz gelecek aya sarkıtılır ve ÖZEL ÜYE çıkması beklenir. Ödeme alabilmeniz için 500 normal üyede en az 3-4 ÖZEL ÜYE ÇIKARTMANIZ GEREKİYOR.
böyle yazıyor.. :(

araskoray

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şimdi bir email attılar webmaster üyelere : Ödeme limiti kaldırılmış ( bu çok iyi haber ) 35 ytl olmuş ödeme limiti. normal üyelik kazancı : 0.10 ytl Gold üye kazancı : 10 ytl olarak güncellenmiş. 2 aydır sorunsuz kullandığım bir sponsordur www.zevklidost.com/webmaster

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç özel üye çıkmazsa ne olacak parayı alamayacakmıyız bence çok saçma.
mantığı nedir acaba anlamadım

adevle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle birşey yokki zaten . eskiden vardı ama şu an yok.özel üye çıkmasa da ödüyor illegal bir durum yoksa
bende ödeme aldım

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
böyle kişiler spam mail atıp üye olursanız golden üye olursunuz diyorlar sonrada tanımıyorlar bence ödemeye gelincede böyle yapıyorlardır.:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi