İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düzenli Olarak Çalışacağım İş Arıyorum

OnlineTeklif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Ben günde 14 15 saat nette onlineyim.

Onun için düzenli bir gelir elde etmek istiyorum onun içinde düzenli bir iş arıyorum.

Yapabileceğim işler;

Dizi,haber,forum,eticaret sitelerinde ürün ekleme dizi haber ekleme işlemleri

yapabilirim.

Not: iş tekliflerinizide bekliyorum

Buraya konuya yazabilirsiniz.

kara_baskan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Ben günde 14 15 saat nette onlineyim.

Onun için düzenli bir gelir elde etmek istiyorum onun içinde düzenli bir iş arıyorum.

Yapabileceğim işler;

Dizi,haber,forum,eticaret sitelerinde ürün ekleme dizi haber ekleme işlemleri

yapabilirim.

Not: iş tekliflerinizide bekliyorum

Buraya konuya yazabilirsiniz.
Dizi kaydedip yükleme yapabilirmisin?

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADAŞLAR BU HOBİ BİLİŞİM YANİ ÖMER ORAL SAHTEKARIN TEKİ BİZ BU ADAMA İŞ VERDİK PARASINI PEŞİN ALDI VE İŞİ TESLİM ETMEDİ ONUDA GEÇ PARAYI GÖNDERDİM DEDİ GÖNDERMEDİ. BİR İNSANIN BABASI VEFAT ETSE SİZCE O VEFAT ETTİĞİ GÜN SIRASINDA NE KADAR NETE GİREBİLİR. ZATEN ARAMASI ÇIKTI ŞİKAYET ETTİM HERKEZE SÖYLEDİĞİ YALANI BANADA SÖYLEDİ HEMDE 40 GÜN ARAYLA AYNI YALAN.

camuradam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADAŞLAR BU HOBİ BİLİŞİM YANİ ÖMER ORAL SAHTEKARIN TEKİ BİZ BU ADAMA İŞ VERDİK PARASINI PEŞİN ALDI VE İŞİ TESLİM ETMEDİ ONUDA GEÇ PARAYI GÖNDERDİM DEDİ GÖNDERMEDİ. BİR İNSANIN BABASI VEFAT ETSE SİZCE O VEFAT ETTİĞİ GÜN SIRASINDA NE KADAR NETE GİREBİLİR. ZATEN ARAMASI ÇIKTI ŞİKAYET ETTİM HERKEZE SÖYLEDİĞİ YALANI BANADA SÖYLEDİ HEMDE 40 GÜN ARAYLA AYNI YALAN.

saygi deger adminler sakin benide bu arkdas gibi banlamayin o zaman hakimi yersiniz bakiniz bu adam omer efendi ben ona joomla icin para odedim guya bana tema yapacakti allah sahidim olsun bir gun bile yapmadi parasini aldi ne hikmetse birgun hastaneden cikmadi her allahin gunu neymis sekerim var hastayim bir gunde geldi babam kalp krizi gecirdi deyip beni her allahin gunu oyaladi allah sahidimdir tam beni 3ay oyaladi bu adama kufur etmiyecegim allah onu ne yapacagini biliyoor hakimi helal etmiyorum sakin kardesilerim bu adamlan is yapmayin inanmayana paypaldan msnden tum yazilari yolarim bu adamin muslumanlikla bir alakasi yok musluman adam kardeslerine bunu asla yapmaz hakimi allahin huzurana gitigim zaman soke soke alirim o zanetmesin ki bu burda kalir sayin adminler allahiniz varsa lutfen bu mesaji silmeyin silmeyinki herkes bu adama dikat etsin egerki banlanirsam hic supheszi sizdende suphe duyarim lutfen mesaj kalsin

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
saygi deger adminler sakin benide bu arkdas gibi banlamayin o zaman hakimi yersiniz bakiniz bu adam omer efendi ben ona joomla icin para odedim guya bana tema yapacakti allah sahidim olsun bir gun bile yapmadi parasini aldi ne hikmetse birgun hastaneden cikmadi her allahin gunu neymis sekerim var hastayim bir gunde geldi babam kalp krizi gecirdi deyip beni her allahin gunu oyaladi allah sahidimdir tam beni 3ay oyaladi bu adama kufur etmiyecegim allah onu ne yapacagini biliyoor hakimi helal etmiyorum sakin kardesilerim bu adamlan is yapmayin inanmayana paypaldan msnden tum yazilari yolarim bu adamin muslumanlikla bir alakasi yok musluman adam kardeslerine bunu asla yapmaz hakimi allahin huzurana gitigim zaman soke soke alirim o zanetmesin ki bu burda kalir sayin adminler allahiniz varsa lutfen bu mesaji silmeyin silmeyinki herkes bu adama dikat etsin egerki banlanirsam hic supheszi sizdende suphe duyarim lutfen mesaj kalsin

Dediklerin doğruysa bunlar nasıl insanlar anlamıyorum 3 kuruş para için ahiretlerinide yakıyorlar..

camuradam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kardesim dedigin gibi bosver ya birak allahindan bulsunlar adam sanki hic ölmiyecek gıbı haram yıyıp gıdıyoor sadece allahin kullarindan istedigim lutfen boyle adamlarlan calismasinlar once is yapsin sonra odeme yapin yoksa benim gibi ortada kalirlar ve artik yazmiyacam yoksa flood yapiyoruz diye modlarimiz kizarlar sadece lutfen bu konu kalsin herkes okusun allah rizasi icin saygi ve sevgiler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5