İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

düzenli post atacak biri aranaıyor

den1m

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar wordpress bloguma düzgün post atabilecek birini arıyorum. Aradığım özellikleri kısaca belirteyim; her gün düzenli olarak 1 adet özgün makale girecek. Kelime sayısı olarak ise en az 2 paragraflık - 100 kelimelik makaleler olacak. Site içeriği çok çeşitlidir o yüzden makale yazacak kategori bulmakta zorlanmayacaksınız.

Günlük sadece 1 post atılacaktır 30 günde 30 özgün makale şeklide çalışmak isteyen arkadaşlar istedikleri ücreti belirterek detayları pm isteyebilirler. Sitemin adresi ve iletişim bilgilerini pmye cevap olarak göndereceğim.

Diğer bir konu ise ödeme için bilyoner,misli tarzı bir ödeme düşünüyorum. Bu tarz bir ödeme sizin için uygun değilse lütfen pm istemeyin.

teşekkürler.

UmutDevrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar, uygun fiyata her türlü post işleriniz yapılır.

Özgün makale #
tik.png
10 Adet günlük özgün makale : 10 tl
tik.png
20 Adet günlük özgün makale : 18 tl
Düzenli olarak çalışılır.

Normal makale #
Copy paste olarak eklenir, konu başlığına, noktama işaretlerine önem verilir.
Eklenecek post tamamen Türkçeye uygun hale getirilir ve öyle eklenir.
tik.png
100 Adet post : 4 tl
tik.png
200 Adet post : 7 tl
tik.png
300 Adet post : 11 tl
Düzenli olarak çalışılır ve post adetleri isdediğiniz gün sınırları içine yayılır
örneğin 300 adet postu 1 hafte içinde her gün 50 şer tane olmak üzere atabilirim.

Not : Postlara 5 adet meta tag eklenir, başlık ve önemli yerler renklendirilir.
Ödemeyi paypal ile peşin olarak alırım, şimdiden teşekkür ederim.
Postlar her hangi bir program ile atılmaz tek tek şahsen ekleyeceğim ve smf, vbulletin, wordpress gibi her türlü sisteme post atılır.

iletişim : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5