İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Düzenli Resim Upload Edecek Eleman Aranıyor

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar,
4images scriptli bir genel resim sitesine (.....ve benzeri birşey kesinlikle yoktur) düzenli olarak resim upload edecek bir arkadaş arıyorum.

Her gün 5 farklı kategoriye 3 farklı resim upload edilecek.
Yani günde 15 tane resim eklenecek.
4imagesi bilenler bilir resim upload arayüzü çok basittir. Resim Seç Resim İsmi gir Resim açıklaması ve Taglerini gir. Bir güzel kolaylık Resim ismide açıklamasıda tagide aynı olabilir ayrı ayrı yazmaya gerek yok.

Lakin Resim isimleri futbol1 futbol2 gibi olmayacak. O zamana ait güncel ne varsa ona ait resimler ona ait isimle girilecek. Örn Emenike Resimleri , Forlan Resimleri gibi gibi...

Toplamda günde max 15dk sürecek bir iş
Memnun kalırsak her ay düzenli devam edicez.
Ödemeleri Her ayın aynı günü iş bitiminde yaparım. İşe Bu ayın 5'inde başlarsak ilk ödeme ağustos 5 de yapılır ve aynen devam eder.

Çok basit ve kolay bir iş her ay 3-5de burdan gelsin diyen arkadaşlardan teklif bekliyorum.
En düşük fiyatı veren işi alır :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5