İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dynasty Adsense Wordpress theme

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir çok kişinin wordpress sitesi bulunmakta, fakat tam olarak Adsense sisteminden istedikleri kazançları elde edemiyorlar. Adsense'den iyi bir kazanç elde etmek istiyorsanız bu tema sizin için aradığınız ilaç olabilir.

Wordpress'in son sürümüne göre tasarlanmıştır. Tema için, 4 tane eklenti kullanılmaktadır. Bunun dışında hiçbir ayarı yoktur.

Temanın kullanımı ayarları ve eklentileri dosya ile birlikte verilmektedir. Temanın kurulumu ve tüm ayarları detay detay anlatılmaktadır. Eklentilerin ayarlarının yapımı resim dosyası halinde mevcuttur. Çok rahat bir şekilde kurulum yapabilirsiniz.

Özel Video alanı ve videoları oynatabileceğiniz kendi playerı bulunmaktadır.

Yeni bir yazı yazdığınızda kesme (more ile kesme) ve sınır işlemlerini otomatik olarak ayarlar. Herhangi birşey yapmanıza gerek yoktur. Yüksek hitli sitelerde para basma makinesi görevi, hiti az olan sitelerdede memnun edici kazanç sağlamaktadır.

Dynasty Adsense Theme: 80 TL'dir. İletişim için pm atınız. Fiyat sabittir.

resmi Büyütmek için üzerine tıklayınız.

T

trgy

Misafir
Bu tema kurallara uygu değil. Reklamların reklam olduğu belli olmalı adsense kurallarına göre ama bu tema tamamen kandırma amaçlı yapılmış. Uyarı alma veya banlanma olasılığınız yüksek bu temayla.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tema kurallara uygu değil. Reklamların reklam olduğu belli olmalı adsense kurallarına göre ama bu tema tamamen kandırma amaçlı yapılmış. Uyarı alma veya banlanma olasılığınız yüksek bu temayla.

3 Normal, 3'de kalıcı bağlantı reklamı bulunmakta. Çok sorun olacaksa reklamların border lerini koyulaştırırsınız, veya linkleri daha farklı yapabilirsiniz. Uzun zamandır kullandığım bir tema şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım.:)

Tam bir spam site teması.
Siz spama çalışırsanız spam olur. İçeriğiniz özgün olduktan sonra ne sorun olacak? Aklınızın ve sizin neye çalıştığınızda bu sayede belli oluyor. :cool:

Siteyi banlatıp banlatmamak size bağlı... Dünyada binlerce Adsense teması var o zaman yandık. :) Bu kadar çekinmeye gerek yok sitenize güvendikten sonra.

Sitesi spam olan adamda bırakın banlasın yani...

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Siz spama çalışırsanız spam olur. İçeriğiniz özgün olduktan sonra ne sorun olacak? Aklınızın ve sizin neye çalıştığınızda bu sayede belli oluyor. :cool:

Siteyi banlatıp banlatmamak size bağlı... Dünyada binlerce Adsense teması var o zaman yandık. :) Bu kadar çekinmeye gerek yok sitenize güvendikten sonra.

Sitesi spam olan adamda bırakın banlasın yani...

Amacı doğru bilgiyi, en basit şekilde ziyaretçisine sunmak olan bir site asla bu türden bir temayı kullanmaz.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amacı doğru bilgiyi, en basit şekilde ziyaretçisine sunmak olan bir site asla bu türden bir temayı kullanmaz.

İçeriğinde ne kullanacağı beni ilgilendirmiyor. Ben tema satıyorum beğenen isteyen alır. Beğenmeyende satışla alakasız yorum yaparak, satışı baltalamamasını rica ediyorum. Teşekkürler.

T

trgy

Misafir
Spam ile alakası yok ama kurallarda bahsettiğim gibi reklamların ayırt edilmesi gerekiyor. Dediğiniz gibi yapılırsa sorun olmaz ama yapılmazsa şimdiye kadar başınıza bir iş gelmedi diye bundan sonra gelmeyeceği anlamı taşımaz. Sadece bilgilendirmek istedim. :)

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Spam ile alakası yok ama kurallarda bahsettiğim gibi reklamların ayırt edilmesi gerekiyor. Dediğiniz gibi yapılırsa sorun olmaz ama yapılmazsa şimdiye kadar başınıza bir iş gelmedi diye bundan sonra gelmeyeceği anlamı taşımaz. Sadece bilgilendirmek istedim. :)

teşekkürler, border oluşturulduğunda dediğim gibi gene böyle bir sorun olmayacak.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sizofren adlı bi tema vardı o değil mi bu tema, A'dan Z'ye siz mi yaptınız bu temayı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5