İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-bulteni Nasıl Outlook Ettekra Ederiz

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Şu anda bir firmaya ebulten hazırladım fakat bunu outlook üzerinden müsterilerine göndericekler benim sorum ise bu ebulten html olarak firmanın sitesine ekledim ama firma bunu convert edilmiş bir şekilde outlugundan nasıl göndercek siteye ekledim html dökümanı nasıl mail ortamına taşıycam bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

Saygılar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Outlook HTML destekliyor zaten direk paste edecekler sanırım, convert etmeye gerek yok. Ancak e-bulten gonderimlerinde outlook oldukca kotu bir yontem. Sunucu uzerinden gondermek daha iyi olur.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hazırlanan html word ile açıldıktan sonra ctrl+a ile hepsi seçilir ve kopyalanır. Daha sonrada outlook mail gönderim penceresine paste edilir. böylece attach falan yapmayada gerek kalmaz. aksi halde ek olarak gönderiyor.

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ancak e-bulten gonderimlerinde outlook oldukca kotu bir yontem. Sunucu uzerinden gondermek daha iyi olur.

aslında firmaya bende söyledim sitenin arka yüzünde çalışan bir mail gönderim paneli hazırlamayı ama şu anda o tarz bi çalışma düşünmüyolarmış sanırım bulteni convert edemiycez bu yuzden angelo ve venomun dediği gibi c/p şeklinde göndermelerini önericem bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Saygılar

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop entekre demek istedim fakar sabahın 7sinde yazım hatası olmuş kusura bakmayın artık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5