İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Kart Sitesi

B

besiktaslim

Misafir
Arkadaşlar manzara, spor, bayram vb. ekartlar bulmam gerekiyor hatta biraz acil diyebilirim :)

bu tarz bir yardımı olabilecek veya kaynak gösterebilecek bir arkadaş varmı ??

siteleri güncelliyorum ve hazır birsürü melodi arşivini ve sistemi oturtmuşken birde ekart sitesi eklemeyi düşünüyorum tamamen ayrı bir site olacak ve isteyenler varsa ortak bir projede geliştirebiliriz. balcadakinden farklı olarak istediği karta istediği şarkı melodisinin TAM halini veya kısa kesitlerini mail ile gönderebilecek. Bunun için üzerinde hiçbirşeyin yazılı olmadığı e-kartlar gerekli kaynak gösterebilecek veya çalışmaya dahil olmak isteyen arkadaşlarla irtibata geçmek isterim. MSN : [email protected]

ilgilenen arkadaşlar ben sistemi kurabilirim. Önerinize göre ortak bir çalışmaya girebiliriz. Hatta sitenin yönetimini komple bırakabilirimde.

MSN : [email protected]

<EDIT>
-> tam haliyle 1400 melodi + yaklaşık bir okadarda kısa kesitler düzenlenmiş halleriyle var.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Resimleri istenirse zipleyip bana yollayın, ben size logoyu silip atayım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi