İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Keskin WordPress Blog Teması v1

HeroTürk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

“Sessiz Sedasız Tema Değiştireceğim” yazımda söylediğim gibi bugün itibari ile temamı değiştirdim.Tamamı ile bana ait olan bu emada grafiklere ve görselliğe çok önem vermedim.Biraz sade oldu,gri tonları ağırlıklı oldu,resimler büyük boyutlu oldu ama olsun en büyük temennim tamamen bana ait olması,kimsede bulunmuyor olması.Gayet fontksiyonel şekilde bir tema düzenlemesini yaptım.
Tema’nın Reklam alanları tamamen Panel Üzerinden Kontrol Ediliyor.
Tema’nın özellikleri

- CSS3′ün nimetlerinden faydalanmaya çalıştım.Ve büyük bir oranda kullandım.
- İnternet Explorer 6-7-8 hariç tüm tarayıcılarla uyumludur.Sadece verdiğim border-radius’lar İnternet Explorer 9′da aktif olmamaktadır.
- Çoğunluğu kodlama ile gerçekleştirdiğim için az sayıda resim kullandım bunun içinde CSS Sprite Özelliğini kullanmadım.
- Sunucu hızımla orantılı olarak değişen bu sayıda benim sitemde PageSpeed 87/100 değerini verdi ama başka bir sunucu üzerinden denedim 94/100 değerini aldım.
- Reklam alanları tamamen panel üzerinde kontrol ediliyor.
- Panele bağlı olarak Sosyal Medya kısmına bilgilerinizi ekliyorsunuz.
- Bana bağlı çok fazla hata bulunmamakla birlikte kısa bir süreliğine bu temayı aktif ediyorum ardından tekrar değiştireceğim.Sadece güzel bir çizim arıyorum.
Temayla ilgili yorumlarınız neler?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5