İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Kitap Mağazası, MVC5 + Responsive + POS, Bakmadan geçme!

Gerçekler.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.png

Arkadaşlar hepinize merhabalar,

Bugün testlerini bitirmiş olduğumuz tamamı iki ayımızı alan e-ticaret kitap satış sistemimizin tanıtım ve sunum günüdür.. :) Sistemin yazılma amacı,

çeşitli yayın evlerine veya kitap satışıyla uğraşan ticaret ehli insanlara uygun, cazip fiyata kaliteli bir hizmet sunmaktı. 2 ay önce tamda bunu

düşünerek bu projenin temellerini attık. "20 Aralık 2014" Tarihi itibariyle sistemin ön ve admin tarafında gerekli testleri bitirmiş bulunmaktayız. Bu

E-Kitap sistemi, Devarvi Ekibi Tarafından sıfırdan yazılmıştır. Tüm hakları Devarvi'ye aittir. Bunun akabinde testlerden

çıkan olumlu sonuçlar itibariyle : "29 ARALIK 2014" tarihinde tüm E-ticaret severlere sunulmuştur.

### Tanıtıma Özel ###

Bu tanıtım lider 5 foruma verilmiştir. Tanıtıma Özel Fiyat 399 ?'dir.
Sistemin admin paneli demosu için PM veya SKYPE'den ulaşınız.

### Modüller ###

1) Siparis Modülü

2) Kullanici Modülü

3) Kategori Modülü

4) Yazar Modülü

5) Kitap Modülü

6) Yorum Modülü

7) Mesaj Modülü

8) Yayinci Modülü

9) Kupon Modülü

10) Slider Modülü

11) POS Modülü

12) E-Posta Modülü

### Teknoloji ###

Teknoloji : Asp.Net Mvc 5
Yazilim Dili : C#
Net Versiyonu : 4.5
Tasarim : HTML5 - CSS3 - Responsive

### Pentest ###

Yapılan sızma testleri : SQL İnjection, XSS, XPATH, SHELL
Bulunan tehtitlerin hepsi optimize edilmiştir. Kullanıcı bilgileri
Veritabanına Hashlenerek kayıt edilmektedir(şifrelenerek) Ayrıca pos sisteminde kart bilgileri
SSL veri şifreleme sistemiyle müşteriyle % 99'a varan güvenli alışveriş modu fixlenmiştir.

### İLETİŞİM ###

Telefon : 0507 - 394 - 86 - 96

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi