İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Kitapla çalıştığınız kadar kazanın!

selo_baba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar, sizlere kendi bulduğum bir yöntemle nasıl para kazanacağınızı anlatan bir e-kitap hazırladım. Kitapta yazılanları uygularsanız sadece günde 1 - 2 dakikanızı harcayarak 5 günde 1 $ kazanıyorsunuz. Biraz çaba gösterip günde yarım saate yakın zaman ayırarak 20 $ - 30 $ arası kazanabilirsiniz! Tabii ki daha fazla çalışarak daha çok para kazanmak mümkün.

PTC, PTS, Affilite Marketing, Üye getir kazan gibi sıkıcı yöntemlerden birisi de değil!

Fiyatını 10 TL olarak belirlediğim bu kitap ilk 3 üyemize 5, sonra ki 2 üyemize 7 TL'dir!

Almak isteyenler özel mesaj yoluyla iletişim kurabilir. Ödeme sadece paypaldır. Kitabı aldıktan sonra para kazanamayan arkadaşlara para iadesi yapıyorum. ( Kazanmama gibi bir durum yok kazanmak garanti! )

selo_baba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kitabın içeriğinde tam olarak ne tarz konular var biraz daha açabilir misin?

Ptc tarzı birşey fakat sıkıcı tıklamalar yapmadan diyelim. Kitabın içinde size verilen siteye kayıt oluyorsunuz daha sonra Google Chrome üzerinden bir eklenti indiriyorsunuz o eklenti sayesinde her gün 0.25 $ kasıyorsunuz. Tabii ki bunu yapmak 15 - 30 saniye sürüyor :) Günde 1 kere bu işlemi yapıyorsunuz ve 5 günde 1.25 $ oluyor onun 1.03 $ civarı onaylanıyor. (hergün yaptığınız işlem ertesi gün onaylanıyor zaten) 5 gün sonunda 1 $ kazanıyorsunuz. Sistemden daha fazla kazanmak için 10-20-30-40-50 hatta istediğiniz kadar hesap açıp her gün her hesap için bu işlemi yapıyorsunuz, yarım saat harcarsanız her gün 5 günün sonunda 20-25$lık bir gelir elde ediyorsunuz. Referans olarak bunu göstermem yeter heralde :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5