İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

e kusura bakmayın ama çüş yani !

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaptirmiyorum merak etme ... Gunde 1 saat uyku ... Gerisi bilgisayar basinda ... 1 ogun yemek ... Geri kalani cay ve sigara destekli ... O kadar ingilizce metin okudum, okadar arastirdim, o kadar kurcaladim bunlar sadece ozetleri ...

http://forum.iyinet.com/showthread.php?p=97550

Iyi calismalar ...

M

M@latyæsporlu

Misafir
KerneL32' Alıntı:
....Gunde 1 saat uyku ... Gerisi bilgisayar basinda ... 1 ogun yemek ... Geri kalani cay ve sigara destekli .....

senin bu hayat çekilirmi be , bol bol yatacaksın bol bol :D ortalama 4 öğün :p
gerçek başarı budur ( :p )

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kernel biraz uyu yaw ne 1 saaati ayrica sigara sagliga zararlidir, bence ingilzice ogrendiklerini bir turk site yaparak arkadaslara kazandir ve boylece daha cok kazanirsin

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pop up sonuçta bir reklam türüdür ve bence
reklam reklamı çeker
mesela benim siteme pop up alıyorsam yüksek potansiyel sağlamışsam tabiki bunuda değerlendirmek isterim...
google reklamlarına kimse zorunlu tıklamıyor sonuçta....
sonuçta bu da reklamlar zinciri.
bana pop up veya başka reklamla ile gelen benden google ile başka bir siteye gidiyor olabilir....( pop up bir reklam türü unutmayalım )
önemli olan buna google amcanın nasıl baktığıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5