İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-mail oku türkçe /donkeymeil kazanclireklam

bestami

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk türk mail okuyarak reklam olarak sitesi.. sistem donkeymail nonminumum gibi calışıyor.. Deneyelim bakalım türk sitelerine destek cıkalım bence ...
siteler coğalır..

üye olun ...

fatihto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk olduğunu zannetmiyorum, superteklif.com var benim bildigim ilk olarak..

K

KazancliReklam

Misafir
Öncelikle arkadaşımıza ilgisi ve desteği için teşekkür ederim. Ben site admini olarak biraz daha bilgi vereyim.

Yavaş ama emin adımlarla büyüyen ve üyelerimizi, reklamverenlerimizi korumayı da görev bilen bir siteyiz. Yeni olduğumuz için reklam sayımız az olabilir ama zamanla hem üyemiz hem reklamlarımız dolayısıyla kazancımız da artacaktır.

E-posta okuyarak, reklamlara tıklayıp siteleri gezerek para kazanıyorsunuz. Kimseyi zengin etme vaatimiz yok baştan söyleyeyim. Size en fazla her zaman yaptığınız şeyler için bir ek kazanç vermeyi taahhüt ediyoruz.

-Her üye olana 0,5YTL hoşgeldin bonusu veriyoruz

-Her referansınızla üye olana peşin 0,05YTL ve 1. seviye direk üye yaptığınız kişilerin kazancından % 20, 2. seviye alt üyelerinizin kazancından % 10 ve 3. seviye altüyelerizden de % 5 kazanıyorsunuz. Titan değiliz. Üyelik ÜCRETSİZ, hiç bir şekilde para ödemiyorsunuz, bir şey almak yada satmak zorunda da değilsiniz. Bu sadece sitenin büyümesine katkınız olduğu için bir ödül.

-30YTL minumum ödeme limiti. 200 üye yapana ödül olarak limit olmadan hesabındaki parayı çekme şansı veriyoruz!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi