İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Pin Satış Scripti

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar arkadaşlar çoklu satış için yazmış olduğum script bulunmakta. script özellikleri aşağıdaki gibidir.

Site Özellikleri

- Normal Üyelik ve Bayi Üyeliği Bulunmaktadır.
- Normal Üyeler ve Bayiler İçin Farklı Fiyat Politikası
- Üyelik Bilgilerini Güncelleme
- Kredi Yükleme Sayfası
- Kredi Bakiyesi İle Ödeme
- Banka Havalesi ile Ödeme
- Ürünleri Sepete Ekleme
- Ürünleri Sepete Ekledikten Sonra İstediğiniz Sipariş Tamamlama Yöntemiyle Siparişinizi Tamamlama İki Tür Sipariş Tamamlama Vardır Biri Kredi Bakiyesi İle Diğeri Banka Havalesi
-İndirim Kuponları Bulunmaktadır
- İndirim Kuponları İndirim Oranı Şeklindedir %10,%20 şeklinde kodları aktif veya pasif edebilirsiniz. kuponlarda geçerlilik süresi mevcuttur 1,3,6,12 ay şeklinde
- Ödeme Bildiriminde Bulunma
- Ödemelerim Kısmından Ödemelerin Takip Etme [ Onaylandı - Onaylanmadı ]
- Siparişleri Takip Etme [ Onaylandı - Onaylanmadı ]
- Siparişin İçeriği

[ Sepete eklediğiniz ürünleri tek bir siparişte toplayabilirsiniz siparişinizi verdikten sonra siparişlerim bölümünden sipariş altındaki ürünleri görebilirsiniz. Ürünlerin ilgili kodları bulundukça ürünler teker teker onaylanıp kodları teslim edilmektedir ]

-Hesap numaralarını admin panelden belirleme
- Sıkça Sorulan Soruları admin panelden belirleme
- İletişim sayfasını doldurulduğunda bilgiler admin panele düşmekte
- Kategoriler Bulunmaktadır.
- Kategorilere Title,Keyword,Description Belirleme
- Kategori İçin Link Belirleme Mesela ko.html metin2.html şeklinde istediğiniz kelimeye göre atama yapılmakta.
- Ürünler İçin üstte belirlediğim gibi link belirleme
- 3 Adet Reklam Alanı [ Admin Panelden Düzenlenebilmekte ]

Admin Panel Özellikleri

- Tüm üyeleri istediğiniz şekilde düzenleme ve ip kayitlari
- Kategori ekleme,düzenleme,silme
- Ürünleri ekleme,düzenleme,silme
- Kullanıcıların sepetindeki ürünleri görme
- Siparişleri düzenleme
- Ödemeleri Düzenleme
- İndirim Kuponu ekleme,düzenleme,silme
- Banka bilgileri ekleme,düzenleme,silme
- S.S.S ekleme,düzenleme,silme
- İletişim sayfasından genel bilgilerin listelendiği sayfadır. panel üzerinden iletileri cevaplama
- Reklam kodlarını düzenleme, reklamlara gösterim sayısı ekleme, gösterim sayısı dolduğunda reklam görüntülenmemektedir.
- Toplu Mail Atma
- IP Kayıtları
- Yönetici Şifresi Değiştirme

Tüm Bu saydığım özelliklerdeki script sadece 400 TL e-ticaret sistemi için az bile. Sistem Çoklu Satıştır 3 Adet satılacaktır. ücrette anlaşmaya varılabilinir.
Demo bilgilerini lütfen özel mesaj ile isteyiniz. ciddi alıcılarla ilgilenmek istiyorum. Sistem kesinlikle marez değildir.

not: lütfen baltalayıcı mesajlardan uzak duralım :)

iyi geceler dilerim

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşım e-pin scripti nedir bilmiyorsan hiç yazmakla uğraşma baltalayıcı mesaj yazmayın derken bunu kastediyordum. saldırı nedeniyle yazmıyorum demo vs. scriptin marez olduğundan şüphelenen yönetimden kimse varsa onlara gerekli demoları gönderirim. boşuna demo koymalısınız yazıp mesaj kasmayın.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım her konuda detaylı bilgi vermişsin ama sitemin dili nedir aspmi? php ? aspx? bu konudada bilgi versen birazda donanım bilgisi versen.

-Script dili
-Sistemin gereksiminleri
--gerekli olması gereken bileşenler, kullanılan db türü vss..
-Mail göndermede kullandıgı sistem vss

xgladi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu konutu açan arkadaşa nasıl ulaşıcaz 3 gündür mesaj atıyorum hiç ses vermiyor.

xgladi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bukadar sallamasyon admin ve yönetim tarzı olamaz kimse bu adamın nerde olduğunu bilmiyor mu ? bir arkadaş cevap versin yavv.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5