İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E Posta Aboneliği

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sitelerde mevcut olan eposta aboneliği nasıl oluşturuyoruz? Bir şeyler yapmaya çalıştım ama sonuç alamadım. Eğer kontrol etmek isterseniz bir bakın. Eposta abonelik için: görüntü resmi
yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

byazk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google hesabınıza login olduktan sonra feedburner.com'a girin. Oradan siteniz için bir alan oluşturun, ardından siteniz için bir kullanıcı ismi seçmeniz istenecek. Son sekmeye geldiğiniz de email ile ilgi seçeneklere bir göz gezdirirseniz sorununuz çözülecektir. Ayrıca aldığınız kullanıcı ismini de tema dosyalarınızı editleyerek sizin seçtiğiniz ismi yapmalısınız.

Sorunu çözemezseniz belirtin, gün içinde konu ile ilgili resimli anlatım hazırlarım.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkur ederim hocam. Yazı akışını falan nasıl göreceğim. Belirli bir şeyler yaptım ama şu ekran görüntüsü çıkıyor. Bu sitede bulunan aboneliği direk kullanabiliyor muyum yoksa farklı bir kod falan mı eklemem mi gerekiyor?
Sitemdeki email adresi giriyorum şu şekilde hata veriyor:
The feed does not have subscriptions by email enabled

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi