İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

e-posta adresimiz, doğuştan kimliğimize işlenecek

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arkadaşlar google keywords listesinden girip Türkiye'deki sevk ve benzeri arama hacimlerine bakmamış heralde, ihtiyaca yönelik yaptık diyorlar ya, en büyük ihtiyaç açıkta kalmış demek.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Yalan dünya dedikleri bu olsa gerek.
İnsanlar içinde saklı olan kuralları toplumsal durumlarda gerçekleştirmiş gibi davranırlar. Ancak özel hayat veya kapılar kapandıgı vakit herkes içindeki o kuralları siler ve asıl olan kişiliği işler :) Dolayısıylada arama sırasında karşısına çıkan bir s_x sitesine "ayyy ne iğğğrenç" diyen, diyecek, demiş ve deme olasılığı olan hiç bir erkek tanımadım, tanımıyorum, tanıyacağıma ve "ben öyleyim ama" diyenede inanmıyorum :D

EhoWuser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalan dünya dedikleri bu olsa gerek.
İnsanlar içinde saklı olan kuralları toplumsal durumlarda gerçekleştirmiş gibi davranırlar. Ancak özel hayat veya kapılar kapandıgı vakit herkes içindeki o kuralları siler ve asıl olan kişiliği işler :) Dolayısıylada arama sırasında karşısına çıkan bir s_x sitesine "ayyy ne iğğğrenç" diyen, diyecek, demiş ve deme olasılığı olan hiç bir erkek tanımadım, tanımıyorum, tanıyacağıma ve "ben öyleyim ama" diyenede inanmıyorum :D

Bu konuda sana katılmıyorum ve Php ile(yani bilgi ararken) ilgili konu ararken ben diyorum;hatta demekle bile yetinmiyor ana avrat düz gidiyorum. Herşeyin zamanı var. Düşünsene sayfalamayı(pagination) arıyorsun ezgi sani bekliyor ve yanında ezgi olmadığını bildiğim taş gibi bir çıtır bir hatun resmi. :D Dediğim gibi herşeyin vakti var.

hapee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla , mail kesmez, birer tane de, vps filan versinler , ciddiden ciddiyim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5