İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-posta iletileri neden geç ve toplu olarak geliyor?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sayın yöneticiler, gece 12.30da mail bonbardımanına tutludm en az 100 tane mail var, hangisini okuyacağız. Bu seferlik bir hata falan mı oldu. Hala daha mail geliyor, kapatıcam maille bilgilendirmeyi, eğer haftada bir gelip aynı saatte gelicekse böyle:eek:lmadı:

raw4nt.jpg

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sayın yöneticim ben bu maillerden şikayetçi değilim, ama toplu olarak gelmelerinden şikayetçiyim.

Benim sorduğum abone olduğum konuya mesaj yazıldığı an mail gelmesi mümkün mü ?

Eğer öyleyse kapatmıcam, ama ayda,haftada bir gelip ardarda 50-100 mail gelecekse o zaman kapatırız aboneliği, nerden yapıldığını biliyoruz herhalde, sorun yok abonelik kapatmada :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Makine kasilmis olabilir o yuzden mailler gec iletiliyor olabilir, benim maillerim sürekli olarak geliyor hizli bi sekilde.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hotmsil.com da bu sıralar bir alt yapı çalışması var messengerda kafayı yiyor arada oluyor arada :) umarım kısa zamanda düzelir.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
takip edin tekrar olursa buraya yazın.
anlık geliyor olması lazım.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Forumda ekstra bir ayar yapılmadıysa bu normal, bazen eposta sunucuları yoğun mail trafiği yaşandığı zaman bir müddet beklemeye alıyor. Örneğin yahoo bu konuda takip ettiğim bir siteydi. 3-5-10 derken gönderim yoğunlaşınca sıraya alıyor adını unuttum bu uygulamanın.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bende e-mail bilgilendirmelerinden memnun olduğum için kaldırmak istemiyorum, ama şuan hala anlık olarak gelmemekte. Sadece özel mesajlar anlık olarak geliyor. Acaba sorun yaşamayanlar hotmail harici bir mail adresi mi kullanıyorsunuz?

12acc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gmail kullanıyorum bana da toplu geliyor

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Konuyla ilgileniyorum.
Bilgi vereceğim buradan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5