chat ege.net

E spor Dünyası Gelişmeye Devam Ediyor

Saviatoar

Onaylı Üye
Katılım
20 Nis 2019
Mesajlar
35
Yaş
21
Konum
istanbul
Her geçen gün çıkan yeni bir oyun ile birlikte e spor dünyası da gelişmeye devam ediyor.
Teknolojinin gelişimi sayesinde, yapılan her online oyun için bir e spor mantığı doğrultusunda, dünya çapında turnuvalar düzenleyip insanlara hem oyunları tanıtıyorlar hem de potansiyel kitlesini ve oyunların ne kadar talep aldığını test ediyorlar.
Yeni nesil gençler, internet ortamında bilgiler edinip kişisel gelişim sağlamaktansa oyun oynayarak vakit geçirmeye daha sıcak bakıyor. E spor dünyası, bunu çok iyi analiz ederek yaptığı etkinlikleri gözler önüne sermeye devam ediyor.
Birçok sponsor bu oyunların tanıtımı için ev sahipliği yapıyor. Maddi anlamda çok büyük destekler alarak, gençleri de bu alanda tutmaya devam ediyorlar.
Dünya düzenine direkt olarak etki eden teknoloji, etki alanını genişletmeye devam ediyor. Yeni nesil gençlerin bu olaya bakış açısını, topladıkları iyi veriler ile birlikte analiz ederek güzel bir hal aldırttılar.
Online olarak oynanan neredeyse tüm oyunlar, bünyesinde e spor olgusunu taşımaktadır.
Sponsor olan firmaların en temel amacı ise, kendilerini iyi bir şekilde tanıtarak, sponsor oldukları takımların fanlarına satış yaparak, kâr marjını arttırmaktır.Haberin Devamı : https://esporanaliz.com/e-spor-dunya...-devam-ediyor/
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst