İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Ticaret Satış Scripti..Aradığınız Herşey Mevcut

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Demo adresi:www.demovitrini.com
İstenen minimum fiyat:100 tl.
Kategori, yazılımın içeriği nedir:oscommerce tabanlı full sıfırdan tasarlanmıştır.özellikle admin panele hayran kalacaksınız...
Lisans bilgileri: sınırsız domainde kullanılabilir.
Lisans sonlanma zamanı:ömür boyu.
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:problemsiz.

merhaba arkadaşlar...
oscommerce tabanlı sistemimi ,baştan sona herşeyi özenle tek tek kontrol edip satışa çıkartmanın vakti geldi...

sistem görselleri photshopta ve fireworks de bizzat tarafımdan tasarlanmıştır.psd ve png dosyaları mevcutur.

düzenlemeler:
çok çok özel oscommerce hızlandırma sistemi.nekadar yüklü sayfa olursa olsun hemen açma özelliği.hem admin için hemde mağaza için.(kendi emeğim)
jqzoom 2.2 ürün sayfasında büyüteç.
uhtml email sistemi.
cu3er slide sistemi.
oscthumbnail ve filigran sistemi.
seo urls 2.8 seo sistemi.
header tag seo sistemi.
neredeyse tamamında css kulanılmıştır.değişiklik yapmak çok basittir.
livezilla canlı destek sistemi.(dileyene msn live da kurulur).
advanced search optimizasyonu.
havale eft ödeme bildirim formu.
özel dizayn product info sayfası.
özel fiyat gösterimleri.
şu kadar alışverişe şukadar bedava kargo özelliği.
şu kadarlık daha alışveriş yaparsanız ücretsiz kargo kazanacaksınız özelliği.
hemen hemen hersayfada özelleştirilebilir o sayfaya özel eklenebilir grafik header.
tab sistemi.product infoda.
kategorideki diğer ürünler.
etiket bulutu hem seo için hemde ürünlere çok kolay ulaşmak için .
müşteri hizmetleri bölümü özenle hazırlanmıştır.
web pos v1 duzgun edition.(3d)
amazon menü sistemi..sınırsız alt kategorili.
ve daha sayamadığım yüzlerce düzenleme ve eklenti....

admin panel:
öncelikle admin panel baştan sona sıfırdan dizayn edilmiştir.tema olarak değil admine komple entegre edilmiştir.bu oscommerce admin sistemi abartmayayım ama dünyada eşi benzeri yoktur..(googledan araştırabilirsiniz)
bulk mail enginie.
google analiytics.
google xml site map.
özel mağaza istatistikleri.
hızlı güncelleme.
tab sistemleri.
ürün resimleri.
yepyeni ikonlar.
ürün istetistikleri.
keyword search sistemi.
kimler online gelişmiş sistem.
ckeeditor entegrasyonu.
güvenlik arttırılmıştır.
uniq seo
header seo tag
seo urls
gelişmiş müşteri özellikleri.
admin atama.
müşteri bilgileri ve şifre değiştirebilme.
müşteri ekleme
sipariş editörü.
sipariş yönetimi.
düşük stok raporlama
mağazada bakım var eklentisi.(istediğinizde mağaza ekranınında özel mesaj gösterir.)
store stats.
ve aklıma gelmeyen daha yüzlerce eklenti ve özellik....

çoklu satış yapılacaktır.sınırsız domainde kullanabilirsiniz.
özel renk buton tasarımı grafikler istekleri extra ücrete tabidir.
sistemin fiyatını 100 tl olarak belirledim..
buyrun önce sistemi inceleyiniz sonra fikrinizi bildirin...eleştirilere açığım...
saygılarımla....

demo adresi:

www.demovitrini.com

fiyat maddi sıkışıklığımdan dolayı ekim ayı boyunca 100 TL olarak belirledim..(150 TL den düşürülmüştür)

blueflame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteni inceledim güzel bir scripte benziyor. Çok iyi değil , çokta kötü değil , orta düzey kullanılabilir bir script olmuş. Özelliklerine göre fiyat olarak az söylemişin niye bu kadar az fiyat biçtin scripte onu merak ettim doğrusu..

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam eleştirilerin için çok ama çok teşekkür ederim ki zaten amacım eleştiri almak.ilanı yayınladığım her yerdede bunu özelliklebelirtiyorum ilk mesajlardan sonra böylece eleştirilere bakarak hem kendimi hemde sistemimi bir üst seviyeye taşımak kolay olacak.Bunun için ilan yayınlıyorum.benim herşeyi görmem sonuçta mümkün olamaz.

fakat kendinle çelişmişsin.oscommerce dünyada kendini kanıtlamış bir open source sistemdir.mutlaka biliyorsun milyonlarca kullanıcısı geliştiricisi olan bir e-ticaret sistemi.gerek gönüllü geliştiriciler gerek ücretli geliştiriciler vasıtası ile alt yapısı olarak olmasada eklenti modül olarak uçsuz bucaksız bir okyanus neredeyse.sana orta seviye gelebilir amma velakin araştır bakalım kaçtane bu özellikler eklenmiş olarak satılan yada kullanılan bu görünüme sahip neredeyse baştan tasarlanmış oscommerce mevcut?yada forumlarda bu şekilde bir oscommerce gördün?beni yanlış anlama sakın sadece orta düzey script lafına takıldım ben.bence oscommercenin engelişmiş en yeni eklentilerle donatılmış sayılı türevlerinden biridir bu sistem.(örneği yok demiyorum benzerlerinden biridir bu).

ayrıca şöyle bir açıklamada oldukça uygun olur şuanda.her eklenti herkesin işine yaramaz,herkez her özelliği kullanmaz.binlerce eklenti modül kurulu olsada kullanmadıktan sonra sistemi yavaşlatır vsvsvsvs.bizim sistemde normal kullanıcılar için bile fazlaca eklenti mevcut ama neye göre?cevab ise şu,insanların hemen hemen bekledikleri olmasını istedikleri forumlarda yazdıkları aa şuda olsa güzel olurdu ,bueklense daha gösterişli olurdu şunu koy usta fonksiyonelliği artar gibi uzunca listeler sonucunda karar verdiğim arkadaşlara danıştığım profesyonel sistemlerde bir modül başına bile yüzlerce lira aldıkları şeyleri ekledim..halada eklemeye devam ediyorum az önce 3 yeni modül daha ekledim mesela seo ile ilgili ve yapılan yorumlara admin onaylaması olmadan yayınlanmaması için.gibi....

admin paneli bu şekilde olan oscommerce bir ara bakalım googleda bir tane bile görürsen ben bu scripti bedava dağıtacağım...template monsterda bile 140 dolara sadece ön yüz giydirmesi yapılmış içinde hiçbir eklenti modül olmayan template ler satılıyor...

millet bedava dağıtılan oscommerce standart halini bile parayla 2-3 eklenti modül ekleyip satarken (bu forumda bile bir sürü var) görsünlerde utansınlar oscommerce nasıl oluyormuş die 150 tl ye satıyorum....gerçek amacım da bu zaten...çok iyi değil çok kötü deyil orta düzey bir script bu derken bence iyi düşün.zaten tabanı oscommerce olduğu belirtilmiştir.benim sistemimde yüzlerce modül eklenti olduğu yazılmıştır.ekstra arayüz çalışması isteyen olursada extra ücrete tabi olduğu belirttilmiştir yukarıdaki açıklamada. kaldıki bence zaten oldukça özenilip emek verip önyüz yapılmıştır.görünümü bence gayet başarılı. yani diyeceğim şu ki 150 tl çünkü bu sisteme en son aşamada kendileri modül ekleyemeyecekler çok profesyonel şekilde değillerse.çünkü benim yaptığım bütün değişiklerden sonra alt yapısı değişti sistemin.yeni bir şey eklemek istediklerinde bir sürü şey ekleyip standart modüllerden bir sürü şeyde çıkartılmak zorunda...bu da benim püf noktam...

ve yine söylüyorumki eleştirin için çok teşekkür ederim bu yukarıda yazılan hiçbirşey sana içerledim die değil genel bir bilgilendirme olsun die yazıldı..herkezden de eleştirilerini eksik etmemelerini önemle rica ediyorum.saygılarımla...

not:sadece oscommerce admin panelelimi satın almak isteyen arkadaşlara duyurulur.admin paneli ve entegrasyonu dahil fiyatı 75 tl dir...oscommerce sisteminizde en fazla vakit geçirdiğiniz ve vakit kaybettiğiniz kısım admin panelidir..hemgörsel olarak hem fonksiyonellik olarak çok memnun kalacaksınız....admin paneli dosya olarak değil tamamen entegresi kendim sisteminize yaparak teslim ediyorum...bilginize...

blueflame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet eleştirilerime eleştiriyle karşılık vermişin ama yinede orta düzey bir script diyorum. Neden bu düşüncede diyorsan tabi bunlar benim şahsi görüşüm olacak.

ilk olarak oscommerce open source bir eticaret sistemini kaynak bir altyapı olarak kabul etmiş ve üzerinden düzenleme yapmışın. Ben şahsen open source olan oscommercelere karşı bir insanım. Yabancı kaynaklı open source oscommerce dizayn edip satan firmalarda biliyorum. Uzun bir süre çünkü eticaret sistemlerini araştırmış biriyim ve eticaret sistemleri için arayüz tasarımı yapıyorum bende.. Benim kanaatim eticaret sistemlerinde open source kullanılması değil özel sıfırdan tasarlanmış , sadece tasarlayan firmalarda kaynak kodları gizli olan , open source olmayan sistemleri tercih ediyorum. Bu yüzden düşüncem orta düzey bir script diye belirttim. Deseydinki ben sıfırdan kendim oluşturdum çekirdeğini , veritabanını , kodlarını vs o zaman derdim eline sağlık oldukça başarılı bir script olmuş... Ben eticaret paketlerinde open source karşı olan bir insan olduğumdan bir düşünce.. Tasarıma diyecek birşeyim yok güzel olmuş , farklı.. Hatta istersen oscommerce nin bazı yerlerinde tasarım fikri bile verebilirim sana.. :) orta düzey bir script dedim diye hemen darılma bana :) Güzel bir çalışma yinede umarım anlatabilmişimdir.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cevabın şimdi ortaya çıktı hocam.böyle açık açık yazsaydın baştan daha güzel olurdu...dediğim gibi tüm fikirlere açığım önerebilirsin tabikide.ben orta düzeyi demeni zaten kendi üstüme almadım hocam oscommerce ne olduğu zaten belli diye üzüldüm ve açıklama gereği duydum.çünkü ilk yazdığında bilmeyen arkadaşlar benim yaptığım oluşturduğum sistem için böyle bir yorumda bulunduğunu sanacaklardı.anlatabildimmi onu açıklamaya çalıştım ben.sonuçta bu sistem artık bir standart ticaret sitesi olmakdan hatta oscommerce olmaktan çıktı.banada okadar özellik ekleseler bende insanlıkdan çıkardım heralde :D işin şakası bi yana yorumuna teşekkür ederim hocam..şimdi izninle yarım saat önce ekledğim yeni eklentileri buradan bildirmek istiyorum.

YENİ EKLENEN MODÜLLER VE EKLENTİLER DUYURUSU:

1-) 04.08.2010*** indirimdeki ürünler modülüne jquery cycle sistemi eklenmiştir.artık hareketli olarak gösterim yapacaktır.

2-) 04.08.2010*** yapılan yorumlara admin onaylaması olmadan yayınlanmaması için Ekleme yapılmıştır.hem admin panelde görülecek hemde admine mail olarak şu ürüne şu yorum yapıldı onaylamak istermisin diyecek..

3-) 04.08.2010*** seo ile ilgili yeni düzenlemeler yapıldı....

4-) 05.08.2010*** contact_us.php (bize ulaşın) ve tell_a_friend.php (arkadaşınıza haber verin) sayfalarına anti-bot güvenlik sistemi olan re-captcha sistemi eklenmiştir..

5-) 05.08.2010*** hızlı ürün adeti belirleme;alışveriş sepetindeyken,bütün ürünlere ürün adeti arttırma ve eksiltme için java eklentisi entegre edilmiştir.böylece satın alınan ürün için alım adeti fikrinizi değiştirirseniz değişiklik yapabileceksiniz.(ayrıca admin paneldende bir üründen kaç adet satın alınmasını istiyorsanız ayarlayabiliyorsunuz.standart özellik)

6-) 06.08.2010*** Yeni gelen ürünler (siteye son eklenenler) sol infoboxınada jquery cycle sistemi eklenmiştir..bu şekilde daha şık ve gösterişli görünüm elde edilmiştir..ayrıca sistem hızınada hiçbir etkisi yoktur.performans hala stabil durumdadır..

7-) 07.08.2010*** Admin Panele gelen siparişlerde ürün resmi çıkması için düzenleme yapılıp kodlar değiştirilmiştir.artık her gelen siparişin resmini de görecek böylece daha hızlı biçimde kargolama adımlarını yerine getirebileceksiniz...

:cool: 07.08.2010*** Site önyüzüne yeni footer eklenmiştir.psd dosyası mevcuttur.sistemimizi satın aldıkdan sonra ister biz düzenleyelim ,isterseniz siz düzenleyin.sistemle birllikte reklam grafiklerin psd "photoshop" dosyalarıda verilecektir...(site ana tasarım psd dosyaları değildir)

blueflame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gayet güzel modüller eklenmiş ayrıca.. jquery kullanmak eticaret sitelerinde ayrı bir kolaylık ve hız kazandırıyor. İyi satışlar diliyorum :)

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gayet güzel modüller eklenmiş ayrıca.. jquery kullanmak eticaret sitelerinde ayrı bir kolaylık ve hız kazandırıyor. İyi satışlar diliyorum :)

teşekkür ederim arkadaşım.allah razı olsun...

son durum:
site temasına yepyeni footer eklenmiştir..ürün listeleme boxları değiştirilmiştir.köşeli forma geçiş yapılmıştır..kodlamalarda birkaç eklenti değişkliği yapılmıştır.ve hala güncellenmeyede devam edilmektedir....hergün yeni özellikler eklenmektedir...

saygılarımla.

YENİ EKLENEN MODÜLLER VE EKLENTİLER DUYURUSU:

1-) 04.08.2010*** indirimdeki ürünler modülüne jquery cycle sistemi eklenmiştir.artık hareketli olarak gösterim yapacaktır.

2-) 04.08.2010*** yapılan yorumlara admin onaylaması olmadan yayınlanmaması için Ekleme yapılmıştır.hem admin panelde görülecek hemde admine mail olarak şu ürüne şu yorum yapıldı onaylamak istermisin diyecek..

3-) 04.08.2010*** seo ile ilgili yeni düzenlemeler yapıldı....

4-) 05.08.2010*** contact_us.php (bize ulaşın) ve tell_a_friend.php (arkadaşınıza haber verin) sayfalarına anti-bot güvenlik sistemi olan re-captcha sistemi eklenmiştir..

5-) 05.08.2010*** hızlı ürün adeti belirleme;alışveriş sepetindeyken,bütün ürünlere ürün adeti arttırma ve eksiltme için java eklentisi entegre edilmiştir.böylece satın alınan ürün için alım adeti fikrinizi değiştirirseniz değişiklik yapabileceksiniz.(ayrıca admin paneldende bir üründen kaç adet satın alınmasını istiyorsanız ayarlayabiliyorsunuz.standart özellik)

6-) 06.08.2010*** Yeni gelen ürünler (siteye son eklenenler) sol infoboxınada jquery cycle sistemi eklenmiştir..bu şekilde daha şık ve gösterişli görünüm elde edilmiştir..ayrıca sistem hızınada hiçbir etkisi yoktur.performans hala stabil durumdadır..

7-) 07.08.2010***
Admin Panele gelen siparişlerde ürün resmi çıkması için düzenleme yapılıp kodlar değiştirilmiştir.artık her gelen siparişin resmini de görecek böylece daha hızlı biçimde kargolama adımlarını yerine getirebileceksiniz...

:cool: 07.08.2010*** Site önyüzüne yeni footer eklenmiştir.psd dosyası mevcuttur.sistemimizi satın aldıkdan sonra ister biz düzenleyelim ,isterseniz siz düzenleyin.sistemle birllikte reklam grafiklerin psd "photoshop" dosyalarıda verilecektir...(site ana tasarım psd dosyaları değildir)

9-) 08.08.2010*** Üye girişi ve üye kayıt sayfası (login.php) tamamen web 2.0 a göre yeniden düzenlenmiştir...oldukça modern bir login ekranı oluşturulmuştur....(psd dosyaları mevcuttur)

10-) 09.08.2010*** Site arayüz butonları yeniden photoshop ile düzenlenmiştir.psd dosyaları mevcuttur.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site Butonları komple değiştirilmiştir.böylece çok daha profesyonel görünüm elde edilmiştir..
Sistemi kredi kartı ile taksitle alabilrsiniz.(sahibinden,gittigidiyor üzerinden satış açabilirim)Kredi kartı ile almak istemezseniz havale eft ilede alabilirsiniz. saygılarımla.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir arkadaşa satış yapılmıştır.şuanda kurulum ve tema düzenleme aşamasındadır.satın alan arkadaş da izin verirse eğer daha sonra site ismi buradan duyurulacaktır.

zafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oscommerce tabanlı ne demek oluyor ? Sadece üzerine tema yapıp 150 lira mı satıyosun ? Sonuçta o eklentiler oscommercede yok mu?

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oscommerce tabanlı ne demek oluyor ? Sadece üzerine tema yapıp 150 lira mı satıyosun ? Sonuçta o eklentiler oscommercede yok mu?

bu sorunuzu iyi niyet içerisinde sorduğunuzu düşünerek aynı sıcaklıkla size cevap veriyorum.o eklentiler malesef yok hocam siz kendiniz php kod sayfaları içerisinde eklemek zorundasınız...oscommerce standart sürümü çıplak olarak gelir bir nevi benzetme yapmak gerekirse...ve evet tema yaptım ayrıca yazdığım aklıma gelen modüllerler ve eklenen kodlardır 1.sayfadaki ve 2. sayfadaki belirttiklerim...templatemonsterda bile sadece tema olarak hiçbir ama gerçekten hiçbir eklenti modül kurulu olmadan istenen en ucuz fiyat 140 dolardır..ben modüllerin hepsinin zaten oscommerce resmi web sayfasındaki eklentilerin web indirme adresleriyle birlikte yazdım forum arkadaşlarım görsünler diye.aklıma gelmeyen de daha bir okadar düzenleme mevcut.ayrıca admin paneli sıfırdan yapıldı.oscommerce admin panel için konuşuyorum dikkat ediniz, bir benzeri daha ben şahsen görmedim.google amcada bana göstermedi..

ayrıca bakın küçük bir örnek olarak http://www.oscommercecoders.com/category/oscommerce-seo/ linkinde sadece seo modüllerini eklemek için istenen fiyat 200 dolardır..siteyi incelerseniz eğer daha benim zaten yaptığım özelliklerede sırasıyla 20 dolardan başlayıp 500 dolara kadar istenen rakamları göreceksiniz.

ve yine belirtmek isterimki yukarıda yazdığım ve orjinal sitesinden alıntı olan modül ve düzenlemeler için bir arkadaş söylediğine göre Türkiyede bu eklentilerin sisteme kurulması için 750 dolar ücret talep edilmiş ve bu arkadaş yurtdışında olmasının avantajıyla hindistanda bu ücretin yarısından biraz daha fazlaya anlaşmış.orada yaptırıyormuş.ayrıca freelancer sitelerde bile benim tamamına istediğim paraya 2-3 dandik basit modül kurulumu yapıyorlar...biraz daha araştırısanız da Türkiyede tek modül kurulumu için 30tl ücret istenmektedir...vsvsvs.herkes istediği rakamı elbette istemekte özgürdür.hiçbir sözüm olamaz buna karşılık...buda benim fiyatım.dileğen almakda özgürdür.isteyende eleştirebilir hiç gocunmam.

bu iş benim hobim yapabilirmiyim acaba diye yola çıkıp çok şükür başardım.3 ayımı aldı ama olsun sonuçda yaptım..ve şimdi de emeğimin karşılığını alabilmek için satışa çıkardım..istenilen rakam 150 tl dir.en daha azı ne daha fazlası herkezin sahip olabileceği ödeyebileceği bir rakamdır kanımca.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
satış devam etmektedir,konu günceldir.

saygılarımla.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
forum iyinet üzerinden bir satış daha gerçekleşmiştir...alan arkadaşım uygun gördüğü takdirde konuya referans olması açısından site adresini yazabilir..Hayırlı olsun,Allah bol kazanç nasip etsin inşallah.

teşekkür ederim.

topraxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sistem fiyatını bu ay kredi borçlarım olmasından dolayı 100 tl ye düşürdüm... konu günceldir.

herkese iyi forumlar dilerim.saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5