İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Ticaret Scripti Yazdırılacak

reyondavar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-Ticaret Scripti yazdıracağım kodlama asp yada aspx olacak.İstediğim özellikleri anlaşma sağladığım firmaya örnekleriyle belirteceğim.

Scripti sıfırdan istiyorum diğer scriptlerden editleme tarzı şeyler olmaması gerekiyor.

Scripti yazan kişinin yada firmanın lisans verebilecek , fatura kesebilecek ve Teknik Destek verebilecek olması gerekiyor.

İzmirde ikamet eden kişi yada firmalarla birebirde görüşebiliriz.

Sadece Lisans verebilecek kişilerle irtibat kurulacaktır.

Tel: 0555 873 27 65 - Önder

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aradığınız özelliklerde bir yazılımcı bende arıyorum yalnız benim script Php olacak
Ben istanbul / mecidiyeköydeyim

Yazıcı Yedek Parçaları
Berk-Jet Muadil Kartuşları
ve OEM Bilgisayar Parça Satışı yapacağım
birde 2.EL alt kategorisi Olacak

Benim aradığım siteye benzer örnek bir site adresi olarak www.bilgisayardeposu.com

Saygılar

e-mail adresim [email protected]

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ASP + MySQL / MsSQL / MS Access ile hazırlarım scripti ( PHP malesef ) ile gerekli tasarımları ve kodlamaları yazarım. msn[a-t]unpoo.com msn adresim. Eğer yoğun olursa karşılık veremeyebilirim mail adresim ise sales[a-t]unpoo.com dur. PM atmayın malesef R10.Net e bazen giremiyoruz bu yüzden mail ile iletişim kurabilirsiniz.

İstanbulda bulunmaktayız. ( Balıkesir Edremitte ByKemal Bilgisayar İletişim Tic Olarak mekanımız vardı şimdi İstanbula geçtik nasipse bir iki aya mekanı açıyoruz ama hala diğer taraftan mekan resmi olarak devam etmektedir. )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5