İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Ticaret Sitemiz Hakkında Düşünceleriniz

webada

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel site olmuş. Özellikle wordpress altyapısıyla şaşırttı beni.

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
1-Hedar fixedini kaldır
2-sepete eklememe sayfasında bir boşluk var. doldurulmalı bir şekilde
3-canlı destek eklentisi var fakat ingilizce. saçmalığın ne olduğunu anlamışsınızdır
4-Footer üzerinde bulunan grafiklerin kalitesi çok düşük

keles.senol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel site olmuş. Özellikle wordpress altyapısıyla şaşırttı beni.

Evet wordpress alt yapısı ile kurduk, xml ile ürünleri çekmekteyiz.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 11:09 -->-> Daha önceki mesaj 11:08 --

1-Hedar fixedini kaldır
2-sepete eklememe sayfasında bir boşluk var. doldurulmalı bir şekilde
3-canlı destek eklentisi var fakat ingilizce. saçmalığın ne olduğunu anlamışsınızdır
4-Footer üzerinde bulunan grafiklerin kalitesi çok düşük

Yorumlarınız için teşekkürler

Punsier

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 tl üzeri kargo çok fazla olmuş
en fazla 75 üzeri yaparsan daha iyi olur
sitenin keyword seo içeriği yetersiz
ufak bir meblağlar yatırıp büyük kazanmak istiyorsan adwords yerine kesinlikle Merchant kısmını kullanman gerektiğini düşünüyorum

kodmanyagha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Tasarım olarak güzel görünüyor. Sayfayı aşağıya kaydırınca header kısmı şeffaf olmasa daha iyi olur bence. Bir de site adında sanki herşeyin olduğu bir eticaret sitesi gibi bir his uyandırıyor ama siteye girince sadece bebek ürünleri satılıyor gibi bir izlenim oluşuyor. İlk girişte anasayfaya herşeyin satıldığı izlenimini veren bir banner koyarak bu hissiyatı yok edebilirsiniz. Örneğin gittigidiyora girince anasayfadaki bannerda imaj ve yazı olarak "burada herşey satılıyor" şeklinde bir his uyandırıyor ve her sayfa yenilemede farklı banner çıkıyor. Aşağıdaki aynı gün kargo, güvenli alışveriş imajıyla footer çok bitişik duruyor. Araya 20 pixellik boşluk koyarsanız daha hoş duracaktır. Genel olarak siteniz güzel ama çok kişiye hizmet verip bu işi profesyonel olarak yapmak istiyorsanız birçok özellik eklenebilir siteye. Başarılar.

aksaak

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
kategoriler biraz karışık geliyor hocam daha sadeleştirin o kısımı

vlkyldz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Referans olduğu için konu içerisinde paylaşılacaktır.

Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5