İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-ticaret sitesi , ürün satış siteleri için uygun ürün isim ve kriterleri nasıl olmalı ?

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar. yanlış bi yere açtıysam kusura bakmayın burası uygun diye düşündüm.

şimdi bi firma var mobilya firması diyelim. ürünleri üretiyorlar ama isim kod barkod vs yok . ben yapacağım. yaptıkları ürünler şu bu diye gösteriyorlar mağazadan. kişiye özel çalışılıyor. daha önceden site yapmıştım ama. ürün isimleri sadece harf ve rakamdı.

bunları yaparken nelere dikkat etmeli.
e-ticaret sitesi için , amazon, n11, trendyol vs gibi siteler için daha uygun olmasını istiyorum bu ürünleri isimlendirme barkodlama, nitelendirme nasıl yapmalıyım ? amazon barkod istiyor. yok mu bunun ücretsiz bir çözümü. her yere uyumlu olsun.

umarım anlatabilmişimdir derdimi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito