İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-Ticaret Sitesi ve Reklamı Uygun Fiyata

Myiso

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
16 Kasım 2012
Mesajlar
254
Reaction score
1
Konum
İstanbul
Prestashop E-ticaret sitesini yapıp bırakmıyoruz. Dilerseniz reklam sektöründe ve ürünlerinizin satışı hakkında bilgilendirmeler de yapıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

 1. E-Ticaret Sitesi Kurulumu
  Eticaret sitenizi en kısa sürede istenilen modüllere göre kurulumunu yapılması ve istenilen bilgilere göre teslimatını yapmaktayız.
 2. Sitenizin Seo Yapılandırılması
  Websitenizde kategorileriniz olmak üzere tüm ürünlerinizin seo alt yapısını hazırlıyoruz ve sitenizin bir yandan hazır birşekilde iç seosunu kendiniz otomatik olarak hazırlamış oluyorsunuz.
 3. Televizyon Program ve Flimlerinde Sponsorluk
  Televizyon filmlerinde ve programlarında sponsor olmanız artık milyonlarca lira ödemek ile değil tüm bunları biz çok az bir ücret ile yapıyoruz.
 4. Markafoni' de Ürün Satışı ve Kampanyaların Hazırlanması
  Markafoni üzerinde ürünlerinizin satışlarını yapmak istiyorsanız Markafoni müdürü ile direkt olarak iletişim içinde olduğumuz için tüm başvurularınızı sizin ile isteğiniz üzerinde yapıyor ve ürünlerinizi nasıl kampanyaya hazırlayacağınızı detaylı olarak anlatımını yapıyoruz.
 5. N11' de Ürün Satışı ve Kampanyaların Hazırlanması
  N11 üzerinde ürünlerinizin satışlarını yapmak istiyorsanız. XML Entegrasyonu veya Api Entegrasyonu ile ürünlerinizin aktarımını yapıyor N11 müdürü ile direkt olarak iletişim içinde olduğumuz için tüm başvurularınızı sizin ile isteğiniz üzerinde yapıyor ve ürünlerinizi nasıl kampanyaya hazırlayacağınızı detaylı olarak anlatımını yapıyoruz.
 6. Trendyol' da Ürün Satışı ve Kampanyaların Hazırlanması
  Trendyol üzerinde ürünlerinizin satışlarını yapmak istiyorsanız Trendyol müdürü ile direkt olarak iletişim içinde olduğumuz için tüm başvurularınızı sizin ile isteğiniz üzerinde yapıyor ve ürünlerinizi nasıl kampanyaya hazırlayacağınızı detaylı olarak anlatımını yapıyoruz.
 7. 1v1y' de Ürün Satışı ve Kampanyaların Hazırlanması
  1v1y üzerinde ürünlerinizin satışlarını yapmak istiyorsanız 1v1y müdürü ile direkt olarak iletişim içinde olduğumuz için tüm başvurularınızı sizin ile isteğiniz üzerinde yapıyor ve ürünlerinizi nasıl kampanyaya hazırlayacağınızı detaylı olarak anlatımını yapıyoruz.
 8. Adwords Reklam Planlaması
  Google Adwords reklamlarınızın planlamalarını sizin kendi hesabınız üzerinde detaylı bir şekilde hazırlıyoruz ve örnekler ile reklamlarınızın Remarketing üzerinden yararlanmanızı sağlamaktayız.
 9. Facebook & İnstagram Reklam Planlaması
  Facebook ve İnsagram reklamlarınızın planlamalarını sizin kendi hesabınız üzerinde detaylı bir şekilde hazırlıyoruz ve örnekler ile reklamlarınızın ön plana çıkmasın sağlamaktayız.

İletişim:
www.datanettr.com
Mail : [email protected]
Telefon: 0216 606 5234
M. Hizmetleri: 0850 302 6991
Mobil : 0537 5518799
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst