İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır E72 Siyah Kasa ve Tuş Takımı Bulabileceğim Birisi Var mı?

E

Erturk

Misafir
Merhaba arkadaşlar.

Nokia_E72_Topaz_Brown.jpg

E72 Topaz Brown kullanmaktayım ve bu renkten artık sıkılmaya başladım. Orjinal Türkçe Q klavye tuşları olan Siyah renk kasa almak istiyorum. Aranızda cep telefonuyla ilgilenen kişiler varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Altını çizerek belirtiyorum arkadaşlar: Türkçe Q Klavye olacak.

Piyasada siyah kasa ve tuş takımı 15-20 TL ye mevcut ama latin alfabesi kullanıyor. Teknik servise yollamakta istemiyorum acıkcası. Şu an yaşadığım yerde de bulma ihtimalim 0 zaten :eek:ha:

Insallah birisi çıkar :hihi:

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Yanlız bildgm kadarı ile renk deiştrmyr servis ve renk deişrsen garanti dışı kalma ihtmali var..

E

Erturk

Misafir
Yanlız bildgm kadarı ile renk deiştrmyr servis ve renk deişrsen garanti dışı kalma ihtmali var..

Nokia Club noktalarından herhangi birisinden rahatlıkla değişilebileceği soyleniyor. Lakin burada Nokia Club yok. Ayrıca GENPA ya bugun mail attım bu konuyla alakalı ama halen dönüş olmadı. Kaldı ki, kapak nihayetinde bu. İster kahverengi kullanırım ister pembe isterse yeşil. Bunun garanti kapsamı dışına cıkacagını hiç sanmıyorum :ıslık: Insallah cıkmıyordur :hmmm:

Orginal mi istiyorsun ? Cakmamı?

Evet dostum orjinal istiyorum. Cunku çakmaların klavyesi cok dandik. Ayrıca tuşlar Latin alfabesine göre sanırsam. Á gibi karakterler var

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
hocam bir kaç arkadaşa msj attım cevap gelrse size dönüş yaparım.Ama bildgm kadarı ile kasa deişmsnde garanti dışı kalıyor..

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
110tl, cihazınız garanti kapsamı dışına çıkıyor. sebebini belirteyim; bazı modellerde (marka farketmiyor), telefonların kasası ve tuş takımlarının değişmesi için cihazın sökülmesi gerekiyor. cihaz başka bir serviste sökülüp takılırsa, kvk, genpa vs. ürünü garanti dışı bırakıyor. tavsiyem nedir? bi şekilde ya göndereceksiniz ürünü nokia club'e yada ist veya çevresinde bir arkadaşınız akrabanız vs. varsa o teslim edecek ürünü, servisinde yaptıracaksınız bu işlemi. bildiğim kadarıyla, dışarıdan gelen ürünü de (orjinal olsa bile) servis kabul etmiyor. ben 2008de bıraktım bu işleri, şuan akıbet değişti mi bilmiyorum. sadece yardımcı olmaya çalıştım.

E

Erturk

Misafir
110tl, cihazınız garanti kapsamı dışına çıkıyor. sebebini belirteyim; bazı modellerde (marka farketmiyor), telefonların kasası ve tuş takımlarının değişmesi için cihazın sökülmesi gerekiyor. cihaz başka bir serviste sökülüp takılırsa, kvk, genpa vs. ürünü garanti dışı bırakıyor. tavsiyem nedir? bi şekilde ya göndereceksiniz ürünü nokia club'e yada ist veya çevresinde bir arkadaşınız akrabanız vs. varsa o teslim edecek ürünü, servisinde yaptıracaksınız bu işlemi. bildiğim kadarıyla, dışarıdan gelen ürünü de (orjinal olsa bile) servis kabul etmiyor. ben 2008de bıraktım bu işleri, şuan akıbet değişti mi bilmiyorum. sadece yardımcı olmaya çalıştım.

İlgin için teşekkür ederim dostum. Bugun GENPA dan mail geldi. 90 TL ye yakın bir tutarı var. Ancak kozmetik parçalar yurtdışından geldiği için 1 - 1,5 hafta gibi bekleme süresi varmış. En kötü ihtimal istanbula gelince kendim yaptırıcam.

Teşekkür ederim tekrardan.

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
İlgin için teşekkür ederim dostum. Bugun GENPA dan mail geldi. 90 TL ye yakın bir tutarı var. Ancak kozmetik parçalar yurtdışından geldiği için 1 - 1,5 hafta gibi bekleme süresi varmış. En kötü ihtimal istanbula gelince kendim yaptırıcam.

Teşekkür ederim tekrardan.

Servis'in 90tl demesi normal, benim sorduğum toptancıydı, araya aracı girince fiyat yükseliyor, bilirsiniz..

Rica ederim, saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5