İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EarnMoneyUS - Türk PTS Sitesi - Ödeme Kanıtlarım

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba arkadaşlar. Site bir arkadaşıma ait. PTS türü tekliflere üye olarak para kazanabilirsiniz. Gerçekten çok basit ben hiç sıkılmadan üşenmeden yapabiliyorum. Teklifler günlük, bazen 2 kere yenileniyor. Hızlı onay verenler ile süreli teklifler arasında 2 kategori var. Hızlı onay verenler adı üstünde hızlı onay verirken diğer teklifler 2 hafta bulabiliyor. (Tabi ayrım yapmayın hepsine üye olun :D) Visit butonuna tıklayın ve tekliflere üye olun. Submit ilede üye olduğunuz mail adresinizi, kullanıcı adınızı yazıp veye gelen maili yazarak yollayın. Admin online olunca onaylıyor. Min. ödemesi 3 TL 'dir. Ödemeler gün içinde geliyor. Benim 2 ödememde gün içinde geldi. Teklifler yenilendiğinde üye olurken mutlaka IP adresini ve CCleaner ile geçmişinizi temizleyin. Yoksa aktivasyon konusunda sıkıntı çıkabilir. Tekliflere, siteye üye olduğunuz mail adresiyle üye olmak zorunda değilsiniz. Ben her gün Hotmail açıyorum. :) Siteden ödeme alan ikinci kişiyim. İkinci ödeme alan ilk kişi benim. :) Bunun dışında sormak istediğiniz bir şey olursa çekinmeyin.

Üstteki açıklama bana aittir. Bu açıklama ise bir arkadaşımdan alıntıdır. Oda ödemeyi ilk alan kişidir. Ben de yazardım fakat hemen hemen aynı şeyleri yazacağımdan onun yazdığını yapıştırıyorum :) ;

1. Bombom: Üye olun, onay gerekmez, oyunda karakterinizi yarattıktan sonra oyun açılana kadar bekleyin.
  2. Grupanya: Üye olun, mail'e gelen aktif etme linkine tıklayın, ve çıkış yapın.
  3. LOCO: Üye olun, mail'e gelen aktif etme linkine tıklayıp, açılan sayfada giriş yapın.
  4. Presse: Alman Profil ve Mail'i ile üye olun. Posta kutunuza mail gelecek ama herhangi bir aktif etme linki veya gerekliliği yoktur.
  5. Promio: Alman Profil ve Mail'i ile üye olun, size gelen mail'deki bilgiler ile giriş yapıp aktif etme kodunu yazın.
  6. SpaceTrek: Türk veya Alman fark etmez üye olun. Üye olduktan sonra oyun açılacaktır ve çıkış yapın.
  7. The West: Türk veya Alman fark etmez üye olun. Mailinize gelen aktif etme linkine tıklayıp hesabınızı onaylayın.
  8. Travian : Üye olun, maile gelen aktif etme kodunu istenilen yere yazın ve onaylayın, daha sonra çıkış yapın.
  9. Usa greencard: Üye olun, bilgileri Türk profili ile yapın.Telefon bölümüne aynı olmak üzere sallama bir cep telefonu yazın. Onay mail'i yoktur ama gönderdikleri mail'de oluşturduğunuz zımbırtıya bakın diye bir link var ona tıklayıp açın ve kapatın.
  10. YakalCo : Üye olun ve çıkış yapın.

Ödeme Kanıtlarım (Toplam 6.16 TL 1 haftada alındı)

2im6s84.png

2yxj0ic.png

Üye ol refli link : http://earnmoneyus.com/signup.php?r=33
Refsiz link : http://earnmoneyus.com/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5