İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EasyHits4U- Hem Hit Kazan Hem de Para

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bu sistem ile hem sitenize hit kazandırabilir hem de para kazanabilirsiniz... İngilizce içerikli sitesi olan kişiler için hit kazanmak içinde gerçekten yararlı bir site... Ayrıca para kazanmak içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz arkadaşlar bu siteyi... 10000 site gezdiğiniz zaman $3.00 kazanıyorsunuz ve bu parayı çekebiliyorsunuz... Bunun dışında gün içinde tıkladığınız siteler bazı limite ulaştığında site size hediyeler veriyor. Banner yada text olarak da sitenizin reklamını yapabiliyorsunuz bu sayede ayrıca bu hediyeler arasında para hediyeside var... Ayrıca referral'larınızdan da paralar kazanabiliyorsunuz... Yardımcı olabileceğim bir konu olursa buradan yazabilirsiniz... Ödeme kanıtımı da aşağıya ekliyorum...

Refli Link : Refli Link

Refsiz Link : Refsiz Link

mustafa87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı hit bir işlerine yaracağını sanmıyorum.. para kazanma işide çok zor tabi bu arada boşuna zaman kaybedersiniz..

tbab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yabancı sitesi olanlar yararlanabilir ayrıca sadece hit kazanmaya çalışanlarda olabilir.. Para kazanmakta çok kolay değil ama uğraşınca oluyor ödeme aldığımdan dolayı söylüyorum... Birde hem hit hem para kazanmak olunca biraz daha iyi oluyor bu tarz siteler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5