İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eCMP orani adsense

T

turkeyweb

Misafir
ecmp nin yüksek olmasi google dan atilma sebebimidir?Sayfa eCPM :3.40 diyelim bu tehlikeli bir oranmidir?

iyi günler.

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkeyweb' Alıntı:
ecmp nin yüksek olmasi google dan atilma sebebimidir?Sayfa eCPM :3.40 diyelim bu tehlikeli bir oranmidir?

iyi günler.

3.40 gayet normal hatta dusuk.Problem olmaz.

T

turkeyweb

Misafir
rektum' Alıntı:
ben aynı konuyu 8-10 gün önce açtım kardeş.......

tebrik ederim seni,ben forumda ecmp orani,ecmp diye arattim öyle lak luk diye yazmadim.Bir dahaki sefere söz yazilarini takip edicem :)

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Forumda bikac kere soruldu arkadasim. Hilen yoksa hicbisey olmazz. Ben 20lerdeyim kac aydir hicbi sorun yok :) Oyle olan arkadasta cok. Oyle olsa kurallarda derdi %20yi gecen banlanir diye..

oktaylust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar peki bu aylık bazda mı gunluk bazda mı? Benim aylık bazda olan %5,4 bu sorun mu acaba ? Birde arkadaşlar bu hile hile nedir bu hile işi ne yaparsak atılırız ? Kabaca en kritik olan bir kaçını soyler mısınız?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsenes kurallarında yazanların hepsi kritik. yani "şu kuralı ihlal etseniz idare ederiz ama şunu yaparsanız gözünüzün yaşına bakmayız" gibi bişey yok.

günlük ecpm 200 lerde görünce de hemen o konuya el atmak lazım.

T

turkeyweb

Misafir
Sayfa eCPM den bahsediyoruz öyle degilmi arkadaslar,benim günlük aynen böyle yaziyor örnegin bu günün:

Sayfa eCPM [?] USD 2,85

Bunun tehlike siniri olarak bir sinir kac koyabiliriz?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
az gösterim çok tık olduğunda ve tıklanan reklamlar da iyi verdiğinde bu ecpm illeti artıyor malesef sayfa ecpm $34.47 seninki yine iyiymiş gayet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5