İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ECPM'nin Aşırı ve Durduk Yere Düşmesi

erkin0007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar daha önceki sitem günlük 10bin tekil kullanıcı alıyordu sayfa görüntülenmesi oldukça iyidi hergün min 10 euro max 15 euro para kazanıyodum. sitem mahkeme kararıyla kapatıldı. hit 1000 tekile düştü. ben 5 bine düşmesini falan bekliyordum. neyse aynı domaini başka uzantıyla aldım googledaki indexleri diğer domaine taşıdım yönlendirme yaptım. şuan yeni domain 4bin tekil civarı alıyor. herşey güzel fakat daha önceki hitin yarısını sağlamama rağmen firma bana günlük max 1 euro kazandırıyor. matematiksel olarak yarısından birazdaha az kazanmam gerekmiyor mu? firmaya ticket attım bana kullanıcıların bazı servisler tarafından banlanmış olabileceğini yada az kalitesiz hit olduğunu söylediler ama ben ikna olamıyorum malesef. hatta cevapları buraya yazayım ingilizcesi iyi olanlar varsa yardımcı olursa sevinirim
buyrun üstteki eski site alttaki yeni site. view ve click oranları yarı yarıya nerdeyse ama kazanç arasında ucurum var.
http://i.hizliresim.com/Zdpb0z.png

cevap

Thank you for contacting EroAdvertising.

I was checking your stats. As I can see, goes a lot of your traffic to our CPA-System.

The reason why your traffic goes to our CPA-System is, that your traffic could not be sold to advertisers.
Reasons herefor could be the settings of your website / ad spot, less traffic amount / less interesting ad spots for advertisers.

With the help of the CPA-System you will still have the chance to generate earnings, if your traffic can not get sold on the regular way.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5