İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Edina Tek Sayfa Kişisel Portföy Scripti

oxcakmak

0
İyinet Üyesi
Katılım
2 Ağustos 2018
Mesajlar
158
Reaction score
47
Konum
Kocaeli
Merhaba dostlarım kendim kodladığım kişisel site scriptini herkese ücretsiz olarak veriyorum. Script için gereken özellikler: -MySQL / PDO Eklentisi -PHP >=5.4Script demosu için aşağıdaki linke tıklayınız: https://demo.oxcakmak.com/edina/indirmek için aşağıdaki linkte tıklayınız: http://oxcakmak.com/assets/upload/ecb7304f9ca957db3de5b65b9fc5b1c2592e272b.zipGithub: https://github.com/oxcakmak/edina-tek-sayfa-kisisel-portfoy-scriptiWebsite: https://oxcakmak.com/edina-tek-sayfa-kisisel-portfoy-scriptiKurulumu:

-zip dosyasını klasöre çıkartıyoruz.

-Cpanel üzerinden bir adet veritabanı oluşturup, çıkardığınız dosyanın klasör içerisinde yer alan config.php dosyasını açıyoruz.

-Dosya içinde yer alan veritabanı bilgilerini ve BASE_URL sabitini kendi sitemiz ile değiştiriyoruz (BASE_URL her zaman https://oxcakmak.com/ gibi olmalıdır, sonunda taksim işareti olmalıdır)

-Dosya düzenlenmesi tamamlandıktan sonra sunucunuza yükleyip kullanabilirsiniz.Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız bana [email protected] adresinden mail atabilirsiniz.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst