İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

edit silinmiştir

Tekpart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
67f91afd088f4e18927813f.png

Fuub.net Temasın açık bir şekilde bulunan linkleri heklink gibi yanlış bir şekilde yorumlayarak çeşitli webmaster forumlarında açtığımız konulardan dolayı fuub.net yönetiminden sahibi olduğu Kaan Gülten’den, yaptığımız bu hata ve yanlış anlamadan dolayı en içten duygularımızla özür diler, benzeri herhangi bir yanlış anlaşılma durumunda önce site sahibiyle iletişime geçerek durumun aslını öğrenmemiz gerektiğini geç de olsa anladığımızı bildirmek isterim.
http://forum.iyinet.com/wordpress/1...s-anlamamiz-icin-ozur-yazisi.html#post1227548

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
temada o linkler olmaz ki yanlışın var bence

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
file_get_contents veya curl ile uzaktan çekiyordur..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ben hala bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum, resimde verdiğin linkler direk temanın içine mi gömülmüş? rss ile temanın bir yerine mi eklenmiş? akşama inceleme yapayım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
temayı akşama temizleyeyim ozaman, rss siz tema kullansın millet
şimdi bunlar fonksiyon ile şifreleme yapmışlardır, belki de silemeyiz

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
temayı akşama temizleyeyim ozaman, rss siz tema kullansın millet
şimdi bunlar fonksiyon ile şifreleme yapmışlardır, belki de silemeyiz

Şifreselerde silinirde, bizim yaptığımızda doğru olmaz. Beğenmiyorsanız kullanmayın der adamlar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
eğer şifresiz ise sadece footera tek bir link yeter, abartmanın anlamı yok dimi ama

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5