İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.Edu uzantılı mail (Sınırsız Google Drive, Office 365 ve Amazon Prime)

ahmeetsn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
STOK (2 Adet)
toplu sipariş için özel mesaj gönderin veya [email protected]

KULLANILABİLEN SERVİSLER (Listede olmayan tüm servisleri kullanabilirsiniz)
  • Ömür boyu sınırsız Google Drive depolama alanı
  • Office 365 ürünlerini sınırsız kullanma.
  • Apple Music'i öğrenci profilinde sınırsız kullanabilirsiniz.
  • Apple Education Store'a sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
  • Amazon prime ve twitch prime 6aylık kullanım (twitch üzerinde 1 aylık abone olabiliyorsunuz)
Kullanılabilinen tüm servisleri kullanabilirsiniz.

NOT:
  • Hesaplar süresiz kural ihlali yapmadığınız takdirde hesaplarınızda sorun yaşamazsınız.
  • Hesapların ilk sahibi sizsiniz, edu uzantılı mail adresleri sipariş öncesinden güvenlik nedeni ile belirtilmemektedir.
  • Edu mail adresi gmail üzerinden giriş yapılmaktadır ve yaptığınız takdirde sınırsız depolama alanınız aktif olur.
  • Üniversite maili ile ücretsiz tüm servislerden yararlanabilirsiniz.
  • Hesap teslim edildikten sonra sorumluluk size aittir. Depolama alanına illegal/kötüye kullanım tespit edildiğinde kapatılan hesapların sorumluluğunu kabul etmiyorum. Bizden kaynaklı sorunlarda değişim sunuyorum.
  • Hesabı teslim aldığınızda giriş bilgilerini değiştirmenizi öneriyoruz. (2 adımla doğrulama ve yedek mail ekleyerek hesabınızın güvenliğini arttırabilirsiniz)
FİYATLANDIRMA:

Tek hesap fiyatı = 30TL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5