İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Efektif CPM...

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ya bu efektif CPM nasi artar? Adwords'e reklam veren Turk kardeslerimiz pek cimri sanirim? Mahvetti bunlar bizi Pazar gunu...

Dogru duzgun birsey icin 10 tane daha sozluk sitesi mi acmak lazim? Sinirlendim....

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Efektif CPM ancak dediğin gibi reklam verenlerle alakalı bişeydir yüzde 100.. Reklam verenler ne kadar çok verirse reklam ve ön sıralarda çıkmak istiyorlarsa işte o zaman reklam verenler arasındada kelimeler arası rekabet başlayacaktır ve bu bize geri dönecektir..

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hmm. Turkce anahtar kelimeler ile istatistik yapan falan var mi? Turkiye icinde hangi anahtar kelimeler iyi getiriyor/fiyatlari falan. Tercume burolari pek cimri sanirim.
Adwords uzerinde en cok cicek, tercume ve (en cok kadin) saglik, yesil kart siteleri reklam veriyor sanirim...

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arti olarak buradan butun Adwords'e reklam veren tercume burolarini kiniyorum. Cimri herifler... Cevirinin sayfasi en az 8 milyon ama Adwords'de koklatmiyolar... Sinir++

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5