İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Egemen Bağış'a Siyasi Onur Ödülü verildi

Cimcime_Cool

0
Onaylı Üye
Reaction score
28
Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış'a özel bir internet sitesi tarafından Siyasi Onur Ödülü takdim edildi.

Ben de Egemen Bağış Bey'in Siyasi Onur Ödül'ünü almasına çok sevinenlerdenim. Ülkemizin yetiştirdiği en önemli siyasi figürlerden biri olan Bağış'ın uzun bir süredir gündemde yer almamasına da ayrıca üzülüyordum. Bugün gelip de bu ödül ile gündemde yer alması herkes gibi beni de memnun etmiştir. "Siyasi Onur" ve "Egemen Bağış" ifadeleri yan yana çok güzel duruyor doğrusu.

Siyasi Onur Ödülü Egemen Bağış.jpg

Türkiye'nin en önemli siyasetçilerinden biri olmasının yanında dini hassasiyetlere ve kul hakkına olan hassas tutumu ile de biliniyor. Dijital Dünyanın Enleri isimli bir organizasyon tarafından bu ödüle layık görülen Bağış ile ilgili geçtiğimiz haftalarda da birtakım haberler medyada yer almış 13 yıldır şoförünün maaşının İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandığı iddia edilmişti. Egemen Bağış bu konuda açıklama yapmasa da böyle pırlanta gibi bir siyasetçinin hak yiyeceğine kanaat getirmiyorum. Dijital Dünyanın Enleri platformuna da bu seçiminden dolayı tebriklerimi iletiyorum.

İçerik kinaye içerir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5