İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Eğitim İçerikli Sitelere Reklam!

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese Merhaba,

Eğitim Teknolojileri alanında Türkiye'de ilk defa geliştirdiğimiz bir ürünün tanıtımı için Eğitim içerikli siteler başta olmak üzere banner, tanıtım yazısı, tanıtım haberleri vb. reklamlar verilecektir.

Beklentilerimiz

İçerik : Eğitim içerikli siteler ve İstanbul ve Ankara'nın bilinen semtlerinin site/portalları alternatif olabilir.

Ziyaretçi : 1000 Tekil / Gün 'den az olmamak ön şart

Alexa ve PR değerlerinin stabil olması tercihimizdir.

Şimdiden ekle görüşelim, detay pm gibi mesajlar göndermediğiniz için Teşekkür Ederim.

Bol Hitli Günler

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğitim İçerikli Sitelere Reklam!

Beklentilerimiz

İçerik : Eğitim içerikli siteler / İstanbul ve Ankara'nın bilinen semtlerinin site/portalları alternatif olabilir.

Ziyaretçi : 1000 Tekil / Gün 'den az olmamak ön şart

Alexa ve PR değerlerinin stabil olması tercihimizdir.

Şimdiden ekle görüşelim, detay pm gibi mesajlar göndermediğiniz için Teşekkür Ederim.

Bol Hitli Günler

dupdis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğiniz düzeyde olmayan Konu Anlatımı sitem var ama henüz 1 aylık olmasına rağmen ona yakın.Tamamen özgün ve planlı içerik paylaşımı yapılıyor.İlgilenirseniz pm atarsınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi